Ala Tracz nie wyda płyty? Zaskakujące wyznanie młodej wokalistki

Ala Tracz
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Na płytę reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2020 czekają wszyscy jej fani. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Ala Tracz odpowiedziała na pytania pozostawione przez obserwujących ją wielbicieli. Jedno z nich dotyczyło właśnie debiutanckiej płyty dziesięciolatki. Zapewne nie takiej odpowiedzi się spodziewali.

Ala Tracz - płyta młodej wokalistki to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych. Po wielkim sukcesie w trzeciej edycji The Voice Kids Ala Tracz zyskała rzeszę fanów, którzy kibicują jej na jej drodze muzycznej i z niecierpliwością wyczekują nowych projektów. Niedługo po zajęciu wysokiego miejsca w muzycznym show dziesięciolatka spróbowała swoich sił w Szansie na Sukces, którą wygrała, dzięki czemu otrzymała możliwość reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dzięki głosom jurorów i internautów piosenkarka uplasowała się na dziewiątym miejscu ze swoją piosenkę I'll Be Standing, a chwilę później zaprezentowała świąteczną kompozycję ze swoją siostrą Olą. Wielu wielbicieli talentu Ali miało nadzieję, że jest to zapowiedź jej debiutanckiego krążka. Wszystko wskazuje na to, że na longplay Ali Tracz przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać... 

W poniedziałek, 25 stycznia, Ala Tracz zorganizowała na swoim Instagramie Q&A. Jedno z pozostawionych pytań dotyczyło właśnie wydania płyty. Odpowiedź młodej gwiazdy mogła zaskoczyć jej fanów.

Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]

Ala Tracz - płyta

Młoda artystka przyznała, że bardzo chciałaby w przyszłości wydać płytę, ale na razie jej nie nagrywa. Na szczęście reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020 nie spoczęła na laurach i regularnie bierze udział w koncertach emitowanych w telewizji. Trzeba pamiętać o tym, że Ala ma dopiero dziesięć lat i na pewno jeszcze zdąży nagrać w przyszłości niejedną dobrą płytę.

Najnowsze