Ala Tracz nie prowadzi sama swojego Instagrama! Kto zarządza jej kontem?

Ala Tracz
Autor: Fot. TVP

Dziesięcioletnia Ala Tracz z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia. Wszystko za sprawą ogłoszenia, że to właśnie ona będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji Junior 2020. Ze względu na bardzo młody wiek piosenkarka nie prowadzi sama swojego Instagrama. Kto zarządza jej kontem? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Ala Tracz - Instagram młodej wokalistki to miejsce, z którego fani mogą najszybciej dowiedzieć się, co słychać u ich ulubienicy. Znana z trzeciej edycji programu The Voice Kids Ala Tracz rozpoczęła intensywną promocję swojego najnowszego singla I'll Be Standing, z którym będzie reprezentować nasz kraj podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się już 29 listopada w Warszawie. To właśnie na Instagramie Ala Tracz relacjonuje przebieg przygotowań do tego ważnego wydarzenia muzycznego.

Jak zapewne wie wiele osób, regulamin Facebooka, do którego należy aplikacja Instagram, pozwala utworzyć konto w serwisie tylko tym osobom, które ukończyły co najmniej trzynaście lat. Tylko w niektórych jurysdykcjach dolny limit wieku może być wyższy. Ala Tracz ma jednak dopiero dziesięć lat. Oznacza to, że nie może jeszcze sama w pełni prowadzić swojego profilu. Konta reprezentujące osobę poniżej 13. roku życia muszą zawierać w biogramie wyraźną informację, że kontem zarządza rodzic lub opiekun. Kto zarządza Insta młodej wokalistki?

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!

Ala Tracz - kto dogląda Instagram wokalistki?

Gdy Viki Gabor reprezentowała nasz kraj na Eurowizji Junior też nie miała jeszcze trzynastu lat. Wówczas jej kontem zarządzali rodzice. W bio Ali Tracz można znaleźć jednak informację o tym, że profil dziesięcioletniej finalistki The Voice Kids 3 i zwyciężczyni programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020 jest doglądane przez Telewizję Polską. TVP od lat jest jedynym nadawcą Konkursu Piosenki Eurowizji w naszym kraju.

Najnowsze