Ala Tracz na kanale Magdy Beredy? Tylko my znamy szczegóły!

Ala Tracz | Magda Bereda
Autor: Natasza Młudzik/TVP & materiały prasowe

Ala Tracz ani nie myśli o tym, by odpocząć po udziale w Eurowizji Junior 2020. Dziesięcioletnia wokalistka ma zaplanowanych wiele projektów. Jeden z nich, czyli wspólna piosenka z Olą, miał już swoją premierę. Na kolejny pozostanie nam jeszcze trochę poczekać. Mowa o gościnnym udziale wokalistki na kanale Magdy Beredy. Tylko nam Magda zdradziła szczegóły.

Ala Tracz nie zwalnia tempa. Po udziale w Eurowizji Junior 2020 dziesięcioletnia wokalistka nadal zamierza zaskakiwać nas swoimi nowymi projektami. Pierwszym z nich mogliśmy cieszyć się już w poniedziałek, czyli dzień po Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Właśnie wtedy finalistka trzeciej edycji The Voice Kids pojawiła się w programie Pytanie na Śniadanie, by wspólnie ze swoją siostrą Olą wykonać świąteczny utwór Święta to radości czas. To drugi wspólny singiel sióstr Tracz. Pierwszy z nich, Przed nami cały świat, zadebiutował w maju, a licznik pod wideoklipem wskazuje już ponad milion wyświetleń.

W wywiadzie dla ESKA.pl Magda Bereda, która właśnie zaprezentowała swój debiutancki album mniejszeodtrzech, oficjalnie potwierdziła, że w jednym z kolejnych filmików na jej kanale możemy spodziewać się właśnie Ali Tracz. Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020 miała okazje poznać się z Magdą podczas konkursu.

Ala Tracz i Magda Bereda w jednym wideo

Kilka dni temu Magda Bereda udzieliła nam wywiadu, w którym opowiedziała o swojej debiutanckiej płycie mniejszeodtrzech. Krążek ukazał się 30 listopada. Tego samego dnia na kanale Magdy pojawił się też wideoklip do utworu Niewidzialna. Ballada jest ulubioną piosenką artystki z jej płyty. Wśród pytań, jakie zadaliśmy gwieździe YouTube'a nie zabrakło też pytania o Alę Tracz. Magda Bereda wyznała, że możemy spodziewać się reprezentantki Polski na jej kanale. Więcej w wideo zamieszczonym poniżej.

Magda Bereda o debiutanckiej płycie, radzeniu sobie z hejtem i karierze w internecie
Najnowsze