Ala Tracz na Eurowizji Junior 2020 - taniec wokalistki robi furorę wśród widzów w Europie!

Ala Tracz
Autor: fot. TVP

Ala Tracz porwała publiczność swoim tańcem! Internauci cały czas zachwycają się choreografią dziesięciolatki, którą zobaczymy już lada chwila na Eurowizji Junior 2020. Kto stworzył układ taneczny do występu Ali Tracz? Więcej o zachwycającej choreografii przeczytacie poniżej na ESKA.pl!

Ala Tracz już lada moment weźmie udział w Eurowizji Junior 2020! 18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 29 listopada 2020 roku i jest jednym z tych wydarzeń, które budzi ogromne zainteresowanie wśród widzów i wszystkich miłośników tego typu rywalizacji. Poza samym konkursem, użytkownicy nie mogą przestać zachwycać się tańcem Ali Tracz, którego fragment mieli okazję ujrzeć w kulisach jej występu! Okazuje się, że widzowie non stop wypytują o samą choreografię i są pełni podziwu, jeśli chodzi o profesjonalizm, który jest widoczny na pierwszy rzut oka w występie naszej reprezentantki. Już na ESKA.pl poznacie szczegóły tańca Ali Tracz na Eurowizji Junior i dowiecie się, kto stoi za jego przygotowaniem. Okazuje się, że choreografię na występ Ali Tracz stworzył popularny tancerz Tomasz Prządka, który wielokrotnie pracował przy takich produkcjach, jak You Can Dance, Mam Talent, czy też Mali Giganci. Tomasz pracował z Alą Tracz zarówno przy układzie tanecznym z kostkami, a także przy występie eurowizyjnym, który w całości ujrzymy już wkrótce. Ciekawostką jest także fakt, że Tomasz Prządka stworzył układ taneczny dla Viki Gabor na otwarcie Eurowizji Junior 2020. 

Eurowizja Junior 2020 - Ala Tracz zachwyca

Ala Tracz zachwyca zarówno śpiewem, jak i tańcem. Występ artystki na Eurowizji Junior 2020 jest czymś, na co wszyscy jej fani czekają z niecierpliwością! Już 29 listopada 2020 Ala Tracz pokaże światu, na co ją stać, a jej występ będzie dynamiczny, energiczny i kolorowy! Na scenie nie zabraknie utalentowanych tancerzy, którzy zrobią Ali Tracz przepiękne tło. 

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze