Ala Tracz ma fanów na TikToku, ale nie ma tam konta! Dlaczego?

Ala Tracz w The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / TVP Ala Tracz w The Voice of Poland

Ala Tracz ma mnóstwo fanów na TikToku, jednak wciąż nie ma tam konta! Dlaczego 10-letnia artystka nie jest aktywna na najpopularniejszej platformie w dobie mediów społecznościowych? Więcej na ten temat wyjaśniamy na ESKA.pl!

Ala Tracz jest niesamowicie uzdolnioną wokalnie 10-latką, do której sława zapukała z dnia na dzień. Dziewczynka w mgnieniu oka stała się idolką dla swoich rówieśników i nie tylko. Dla wielu jest przykładem, który pokazuje jak spełniać marzenia i realizować swoje pasje. Mimo młodego wieku Ala Tracz świetnie odnajduje się w nowej rzeczywistości i bardzo dobrze radzi sobie w blasku reflektorów. Ciekawostką jest fakt, że młoda wokalistka nie posiada własnego konta w aplikacji TikTok, która w dobie dzisiejszego internetu jest jedną z najpopularniejszych platform wśród wszystkich innych mediów społecznościowych. Ala Tracz najbardziej aktywna jest na swoim profilu na Instagramie, na którym systematycznie publikuje zdjęcia związane z jej karierą oraz utrzymuje internetowy kontakt ze swoimi fanami. Jednak nie tylko tam ma swoich widzów. Grono miłośników Ali Tracz znajduje się także na TikToku. Użytkownicy spędzający tam czas wciąż szukają oficjalnego konta artystki i pytają się między sobą, czy taki profil w ogóle istnieje. 

Ala Tracz - TikTok

Dlaczego Ala Tracz nie posiada profilu na TikToku? Odpowiedzi na te pytania szuka wielu jej wiernych fanów i choć my również nie znamy odpowiedzi na to pytanie, możemy się tylko domyślać, że przygotowania do nadchodzącej Eurowizji Junior 2020 pochłaniają większość wolnego czasu artystki. 

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!
Najnowsze