Ala Tracz jako sześciolatka. To najsłodsze wideo w sieci!

Ala Tracz
Autor: Fot. TVP

Już niebawem Ala Tracz stanie na eurowizyjnej scenie, by zawalczyć o trzecie z rzędu zwycięstwo dla naszego kraju. To zdecydowanie najważniejszy występ w życiu tej młodej wokalistki, która jest związana z muzyką właściwie od zawsze. Na ESKA.pl przypominamy jedno z wykonań Ali, gdy miała ona zaledwie sześć lat. To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Ala Tracz zaskakiwała swoim talentem już jako sześciolatka. Młoda gwiazda, którą poznaliśmy za sprawą jej udziału w show The Voice Kids, a następnie w Szansie na Sukces zawsze powtarza, że muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Filmik, który przedstawiamy na ESKA.pl jest tego najlepszym dowodem. Ala Tracz, którą już 29 listopada zobaczymy występującą na eurowizyjnej scenie z singlem I'll Be Standing brała udział w licznych konkursach talentów, a także w warsztatach wokalnych. Pasją do muzyki zaraziła ją starsza siostra Ola, którą również mogliśmy podziwiać w programie The Voice Kids.

Jak się okazuje, nagrania z występami Ali można było znaleźć w sieci na długo przed jej udziałem w popularnym show muzycznym. Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior często bowiem gościła na kanałach lokalnych studiów nagraniowych. To wideo, które pochodzi z 2016 na pewno mocno was rozczuli!

Ala Tracz śpiewa w wieku sześciu lat

Polska reprezentantka w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci ma dopiero 10 lat, a zamiłowanie do śpiewu towarzyszy jej właściwie od chwili, gdy zaczęła mówić. Już jako kilkulatka Ala Tracz zaskakiwała swoim talentem. Jej wykonanie utworu Nie da rady bez lambady jest tego najlepszym dowodem. Posłuchajcie, jak młoda gwiazda śpiewała, zanim stała się sławna.

Młoda artystka zaprezentuje się na żywo już 29 listopada w Warszawie. To między innymi od was zależy, czy wokalistka powtórzy sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor.

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!
Najnowsze