Akop Szostak zgolił gęstą brodę i zostawił wąsa. Reakcja jego żony mówi wszystko

i

Autor: screen z filmu: www.tiktok.com/@akopszostak/ Akop Szostak zgolił gęstą brodę i zostawił wąsa. Reakcja jego żony mówi wszystko

MUSICIE TO ZOBACZYĆ

Akop Szostak zgolił gęstą brodę i zostawił wąsa. Reakcja jego żony mówi wszystko

2024-02-28 10:41

Akop Szostak jest jedną z najbardziej pozytywnych postaci w polskim internecie. Wymyślił sobie sposób na to, by rozśmieszać fanów. Po prostu dokucza swojej żonie. Wszystko z odpowiednim dystansem i humorem. W krótkim czasie zdobył ponad 700 tysięcy obserwujących, a każdy jego film ma od 300 tysięcy do kilku milionów wyświetleń. Sportowiec, co jakiś czas denerwuje swoją ukochaną goląc charakterystyczną dla siebie brodę. Jak wygląda z samym wąsem? Zobaczcie zdjęcia i filmik już teraz.

Spis treści

  1. Akop Szostak zgolił brodę - jak wygląda?

Akop Szostak zyskał dużą popularność za sprawą walk MMA, które emocjonowały polskich fanów sportów walki. Walczył dla federacji FEN, a także KSW, jednak udziału w tej drugiej organizacji nie wspomina dobrze. Pierwszy pojedynek zakończył się brakiem rozstrzygnięcia, a w drugim został błyskawicznie znokautowany przez bośniackiego kulturystę, Erko Juna. Jeszcze większą popularność przyniósł mu udział w Tańcu z Gwiazdami. Wywijał na parkiecie jesienią 2019 zajmując ostatecznie siódme z jedenastu miejsc. Akop Szostak od trzech lat nie stoczył żadnego pojedynku, ale skupia się na rozwijaniu swoich mediów społecznościowych. Szczególnie konta na TikToku, na którym bawi internautów denerwując swoją żonę.

Budda idzie na całość. Włożył OGROMNE pieniądze w ten kosmiczny pomysł

Wywiad Roxie i Smolasty - SHORT Luna

Akop Szostak zgolił brodę - jak wygląda?

Akop Szostak żartobliwie pokazuje realia, jakie panują w życiu w związku. Sam określa, że jest to obraz miłości oraz komedii. W przeszłości denerwował żonę Sylwię puszczając na cały dom muzykę disco-polo, straszył ją "pająkiem", ubierał choinkę w sierpniu, czy zostawiał buty na środku pokoju i naczynia w zlewie. Jego ukochana jednak najbardziej nie lubi, gdy Akop goli brodę i zostawia samego wąsa. Na jednym z filmików nawet pies warczał, bo nie poznawał swojego pana.

Sportowiec po raz kolejny postanowił wkurzyć swoją ukochaną, Sylwię, goląc swoją charakterystyczną, czarną brodę. Jak wygląda z samym wąsem? Niczym Mario Bros, o czym możecie przekonać się sami w naszej galerii!