Agnieszka Twardowska i Marcin Rogacewicz jako Alicia Keys i Jay Z w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo

2016-05-12 15:40
Agnieszka Twardowska i Marcin Rogacewicz jako Alicia Keys i Jay Z w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: fot. Maciej Zawada Agnieszka Twardowska i Marcin Rogacewicz jako Alicia Keys i Jay Z w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Agnieszka Twardowska i Marcin Rogacewicz jako Alicia Keys i Jay Z w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zobacz fragment ich występu w duecie z megahitem Empire State of Mind już teraz - na ESKA.pl!

Agnieszka Twardowska i Marcin Rogacewicz jako Alicia Keys i Jay Z w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentują poza konkursem wielki przebój Empire State of Mind. Kawałek, który został okrzyknięty nieoficjalnym hymnem Nowego Jorku to niezłe wyzwanie, ale jesteśmy przekonani, że jego wykonanie powali nas na kolana tak samo jak zewnętrzna metamorfoza piosenkarki i aktora. To, jak Agnieszka prezentuje się w roli Alicii Keys, a Marcin jako Jay Z, możemy sprawdzić jednak już teraz.

>> Taylor Swift odbiera nagrodę imienia Taylor Swift za bycie Taylor Swift

Alicia Keys i Jay Z w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w najbliższą sobotę 14 maja o godzinie 22:15 w telewizji Polsat. O zwycięstwo w piątym sezonie programu powalczą: Aleksandra Szwed, Dariusz Kordek, Jerzy Grzechnik i Katarzyna Pakosińska. Zobacz fragment gościnnego występu Agnieszki Twardowskiej i Marcina Rogacewicza w hicie Empire State of Mind już teraz:


RC

KONKURS: powiedz jak imprezujesz i łap smartfona!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze