Agnieszka Radwańska - Instagram, ślub, zarobki, majątek, Facebook

2018-07-04 16:40
Agnieszka Radwańska - Instagram, ślub, zarobki, majątek, Facebook
Autor: Fot. East News / Associated Press Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska uznawana jest za najlepszą polską tenisistkę. Co jeszcze warto o niej wiedzieć? Przeczytajcie na ESKA.pl 

Agnieszka Radwańska to ikona polskiego sportu i jedna z najlepszych tenisistek w naszym kraju. Jest też najwyżej notowaną zawodniczką WTA reprezentująca Polskę w historii naszego kraju! Radwańska urodziła się w Krakowie, 6 marca w 1989 roku. Mierzy 172 centymetry wzrostu, a waży około 56 kg. Jej siostra Urszula Radwańska również odnosi sukcesy w tenisie. Co jeszcze warto wiedzieć? 

Magda Linette - instagram, rodzina, zarobki, wiek, partner

Agnieszka Radwańska - ślub, mąż

Agnieszka Radwańska ślub wzięła w 2017 roku. Jej mężem został Dawid Celt - również tenisista i trener. Jest on też sparingpartnerem i drugim trenerem swojej żony. Celt urodził się 29 listopada 1985 roku w Częstochowie. Połączyła ich wspólna pasja i miłość do sportu. 

Agnieszka Radwańska - zarobki, majątek

W roku 2016 Radwańska przekroczyła sumę 25 milionów zarobionych na karierze sportowej. Jest jedną z najlepiej zarabiających sportsmenek na świecie. 

Wimbledon 2018 - drabinka, wyniki, kiedy mecze Polaków?

Agnieszka Radwańska - Instagram, Facebook 

Agnieszka Radwańska prowadzi profil na Instagramie i Facebooku. Zobaczyć możemy na nich filmiki i zdjęcia ze sportowych występów tenisistki. Prócz tego chętnie dzieli się fotkami prywatnymi, a nawet selfie. Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej: 

🌞😎😘 Post udostępniony przez Aga Radwanska (@aradwanska)
@bemylilou ❤❤❤ Post udostępniony przez Aga Radwanska (@aradwanska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze