Agnieszka Letniowska rzeczywiście NAJLEPSZA? Jej wykon Sii powalił jurorów!

2020-02-15 14:00 MK
Agnieszka Letniowska
Autor: Jan Bogacz / TVP

Nowa edycja The Voice Kids trwa w najlepsze. Co tydzień, widzowie programu mogą poznawać kolejne muzyczne talenty, które mają ogromne zadatki na to, by zrobić karierę w show-biznesie. Jedną z uczestniczek, których talentem zachwycili się wszyscy jurorzy jest Agnieszka Letniowska. Co niej wiemy? Sprawdź najważniejsze informacje już teraz na ESKA.pl.

Agnieszka Letniowska - uczestniczka The Voice Kids 3 z pewnością ma to coś! Od 1 stycznia 2020 roku, fani cieszącego się popularnością na całym świecie formatu mają szansę podziwiać, jak na ich oczach rodzą się prawdziwe gwiazdy. To właśnie The Voice Kids okazało się przepustką do sławy dla takich wokalistek jak Roksana Węgiel, Viki Gabor, AniKa Dąbrowska czy też Zuza Jabłońska. W trzeciej edycji show również nie brakuje dzieciaków, które swoim wokalem potrafią poruszyć nie tylko publiczność i telewidzów, ale również trenerów, od których decyzji zależy ich powodzenie w programie.

Utworem, jaki Agnieszka Letniowska zdecydowała się zaprezentować przed Cleo, Dawidem Kwiatkowskim oraz Tomsonem i Baronem jest The Greatest z repertuaru Sii. Jej wykonanie na tyle spodobało się jurorom, że każdy z nich zdecydował się na odwrócenie fotela i powalczenie o pozyskanie jej do swojej drużyny. Po zastanowieniu się, uczestniczka zdecydowała, że chce kontynuować przygodę z programem u boku Cleo.

Agnieszka Letniowska w The Voice Kids

Występ w The Voice Kids nie jest debiutem Agnieszki na scenie. Dziewczynka od najmłodszych lat zajmuje się śpiewem. Występowała na licznych konkursach talentów, a niektóre z jej wykonań są dostępne na YouTubie. Uczestniczka The Voice Kids miała także okazję zachwycić swoim wokalem Marka Piekarczyka oraz nieżyjącego już Zbigniewa Wodeckiego.

Najnowsze