Agnieszka Chylińska wróciła! Płyta Pink Punk i koncerty 2018! [DATY, MIEJSCA]

2018-09-20 14:42 rw
Agnieszka Chylińska wraca! Nowa płyta Pink Punk i koncerty 2018
Autor: fot. wbf / materiał prasowy Warner Music Polska

Agnieszka Chylińska wróciła z mocnym uderzeniem. Wokalistka ogłosiła datę premiery płyty i trasę koncertową! Szczegóły na ESKA.pl

Agnieszka Chylińska - płyta Pink Punk została ogłoszona, a trasa koncertowa zaplanowana! Artystka najwidoczniej lubi zaskakiwać swoich fanów. Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album Forever Child. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku, kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej.

Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym i w rekordowym tempie album uzyskał tytuł potrójnej platyny, utwór Królowa Łez tytuł diamentowego singla oraz hitu roku w wielu rankingach, zaś dwuletnia trasa koncertowa Forever Child Tour (polska i europejska) została niemal całkowicie wyprzedana (niektóre koncerty status SOLD OUT uzyskiwały zaledwie w kilka dni).

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Agnieszka Chylińska - płyta Pink Punk

Agnieszka Chylińska postanowiła uhonorować i obdarować swoich fanów kolejnym albumem! Album PINK PUNK ukaże się na rynku 26 października 2018 roku. Za kilka dni ruszy jego przedsprzedaż. Wydawcą płyty Agnieszki Chylińskiej jest jej wieloletni management - firma Top Management. Za dystrybucję i wsparcie odpowiada stały partner - firma Warner Music Poland.

Jesteście ciekawi, czym muzycznie i wizerunkowo zaskoczy Agnieszka na kolejnej płycie? Już 26 października będziemy mogli przekonać się o tym osobiście.

Agnieszka Chylińska - koncerty Pink Punk Tour

Agnieszka Chylińska w dniu ogłoszenia daty premiery płyty, 19 września, ruszyła trasa koncertowa Pink Punk Tour, której pierwszej miejsca ujawniamy poniżej. Kolejne terminy już niebawem!

  • Agnieszka Chylińska - koncert w Zabrzu 26.10.2018, Dom Muzyki i Tańca
  • Agnieszka Chylińska - koncert w Krakowie 16.11.2018, Klub Studio
  • Agnieszka Chylińska - koncert we Wrocławiu 18.11.2018, Centrum Koncertowe A2
  • Agnieszka Chylińska - koncert w Radomiu 23.11.2018, Klub G2
  • Agnieszka Chylińska - koncert w Poznaniu 25.11.2018, MTP2
  • Agnieszka Chylińska - koncert w Rzeszowie 30.11.2018, LUKR
  • Agnieszka Chylińska - koncert w Łodzi 2.12.2018, Klub Wytwórnia
  • Agnieszka Chylińska - koncert w Toruniu 7.12.2018, Centrum Targowa Park
  • Agnieszka Chylińska - koncert w Gdyni 15.12.2018, Arena
  • Agnieszka Chylińska - koncert w Olsztynie 16.12.2018, Hala Urania

Wyłącznym producentem trasy koncertowej jest firma Top Management. Agnieszka Chylińska wraz z wydawcą, w ramach wielu niespodzianek, które czekają przy premierze albumu, przygotowała również własny sklep internetowy, którego otwarcie zaplanowane jest przed premierą.

Ed Sheeran - BILETY na koncerty w Europie 2019. Gdzie najlepiej i za ile kupić?

Najnowsze