Agnieszka Chylińska - dzieci, wiek, mąż, koncerty, wzrost, piosenki

2022-08-17 14:51
Agnieszka Chylińska
Autor: materiały prasowe Sony Music Poland

Agnieszka Chylińska - dzieci, wiek, mąż, koncerty, wzrost, piosenki to informacje, których szukacie. Agnieszka Chylińska to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! Co o niej wiemy? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Agnieszka Chylińskawiek, wzrost, dzieci, piosenki, koncerty - to najpopularniejsze wyszukiwania w Google, jeśli chodzi o jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nikomu nie trzeba mówić, kim jest Agnieszka Chylińska. Wszyscy jednak chcą znać jej tajemnice, a często nawet szokujące fakty!

Agnieszka Chylińska - wiek

Ile lat ma Agnieszka Chylińska? Wiek artystki nie jest żadną tajemnicą. Wokalistka urodziła się 23 maja 1976. To niewiarygodne, ale w 2022 roku skończyła 46 lat.

Agnieszka Chylińska - wzrost

Ile wzrostu ma Agnieszka Chylińska? Choć w telewizji wygląda na wyższą, to ma 175 centymetrów wzrostu.

Agnieszka Chylińska - dzieci

Agnieszka Chylińska, wspólnie ze swoim mężem Markiem, wychowuje trójkę dzieci. Pierwszy na świat przyszedł Ryszard (urodzony w maju 2006 roku), druga Estera (2010 rok), a trzecia Krystyna (2013 rok).

Justyna Steczkowska w Opolu. Stawia na nowe brzmienia!

Agnieszka Chylińska - piosenki

Agnieszka Chylińska ma na swoim koncie mnóstwo znakomitych hitów. Karierę rozpoczęła w 1995 w zespole O.N.A. Na debiutanckim albumie Modlishka pojawiły się single Koła czasu, Drzwi oraz Znalazłam. Sukces osiągnęły również takie utwory, jak: Kiedy powiem sobie dość z płyty Bzzzzz czy Niekochana z krążka Mrok. Solowo wydała trzy krążki: Modern Rocking, z którego pochodzą hity Nie mogę cię zapomnieć, Zima oraz Niebo. W 2016 roku pojawił się krążek Forever Child, na którym znalazł się utwór Królowa łez. 26 października pojawił się trzeci album pt. Pink Punk. Pierwszym singlem z wydawnictwa był utwór Mam zły dzień. W 2022 roku do sprzedaży trafi kolejny krążek artystki.

Agnieszka Chylińska - kiedyś

Jak wyglądała kiedyś Agnieszka Chylińska? Zobaczcie, jak się zmieniła przez lata!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze