Agnieszka Chylińska

i

Autor: YouTube/TVN Talent Show

Programy TV

Agnieszka Chylińska nie wytrzymała. Przerwała występ w "Mam Talent"

2024-06-24 15:28

Mam talent to już kultowy program. W oczekiwaniu na kolejną edycję przypominamy, do czego doszło w 13. sezonie formatu, gdy zmagania uczestników oceniali Małgorzata Foremniak, Jan Kliment i Agnieszka Chylińska. Wokalistka nie była zachwycona tym, co zobaczyła i przerwała występ 23-letniego Fabiana.

Mam Talent - Agnieszka Chylińska znana jest ze swojego ciętego języka i nieprzewidywalnych zachowań. W 13. edycji show wokalistka poszła o krok dalej i zaskoczyła wszystkich, przerywając występ jednego z uczestników show. Wśród biorących wówczas udział w castingach osób nie zabrakło tradycyjnie wokalistek i wokalistów. W wyemitowanym na początku sezonu odcinku Mam Talent widzowie mogli poznać 23-letniego wówczas Fabiana Piątkiewicza, który zdecydował się na zaśpiewanie wielkiego hitu Fly Me To The Moon z repertuaru Franka Sinatry. I choć jego występ porwał do tańca Janka Klimenta i Małgorzatę Foremniak, to nie doczekał się końca, bowiem Agnieszka Chylińska wcisnęła wszystkie przyciski X, tym samym przerywając przygotowane przez uczestnika show.

Marcin Maciejczak skończył 18 lat. Doprowadził do łez Chylińską i wygrał "The Voice Kids". Teraz chce na Eurowizję!

Agnieszka Chylińska nie wytrzymała

Wciśnięcie trzech X jest równoznaczne z przerwaniem występu. Taki los spotkał 23-letniego Fabiana, którego interpretacja nie przypadła do gustu zasiadającej w jury Agnieszce Chylińskiej. Sądząc po komentarzach zamieszczonych pod opublikowanym na kanale TVN występem, internauci podzielili opinię wokalistki, co do wykonania utworu Fly Me To The Moon przez uczestnika. A wam jak się podobało? Uważacie, że reakcja jurorki była przesadzona? Zobaczcie sami.

Listen on Spreaker.