Agnieszka Chylińska ma tatuaż na twarzy Z BŁĘDEM?! Fani od razu zwrócili na to uwagę!

2022-08-18 15:16
Agnieszka Chylińska
Autor: AKPA

Występująca na festiwalu w Sopocie Agnieszka Chylińska zaprezentowała fanom nie tylko nowy utwór, ale odmieniony wygląd. Artystka zrobiła sobie dwa nowe tatuaże, a fani od razu zwrócili uwagę na oryginalny zapis jednego ze słów.

Drugi dzień Sopot Festival 2022 już za nami. Oprócz walki o Bursztynowego Słowika widzowie mogli oglądać koncert I Love Dance, w trakcie którego najpopularniejsi artyści muzyczni prezentowali swoje największe hity i najnowsze single. Jedną z gwiazd drugiego dnia TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022 była związana od lat ze stacją TVN Agnieszka Chylińska. Gwiazda nie tylko zaskoczyła fanów energetycznym show, ale również... nowymi tatuażami. Wokalistka chętnie pozowała na ściance, prezentując nowe malunki. Jak można się było spodziewać, tatuaże, które Agnieszka Chylińska umieściła na swojej twarzy, wzbudziły niemałe zainteresowanie. Czujni fani od razu zwrócili uwagę na pewien szczegół, a mianowicie... zamiast napisu Never Ending Sorry, artystka wytatuowała sobie hasło Never ENDIG Sorry. Czy to błąd?

Wąsata Agnieszka Chylińska powróciła po latach. Gwiazda zaskoczyła nowym wizerunkiem!

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Agnieszka Chylińska - tatuaż z błędem

O ile tatuaż Blessed nie zdziwił fanów, tak ten przedstawiający napis Never Endig Sorry już tak. Wielbiciele artystki zastanawiają się, czy ich idolka nie padła ofiarą niefortunnej pomyłki. Niewykluczone, że Agnieszka Chylińska sama zdecydowała się na wytatuowanie sobie właśnie takiego napisu, a jego znaczenie zna tylko ona sama. W końcu gwiazda niejednokrotnie już udowodniła, że jest miłośniczką nieszablonowych rozwiązań.

Agnieszka Chylińska
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Sonda
Podobają Ci się nowe tatuaże Chylińskiej?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze