Agent-Gwiazdy: Michał Szpak odpadł z programu!

2016-03-16 13:57
Agent-Gwiazdy: Michał Szpak odpadł z programu!
Autor: Fot. Instagram To koniec przygody dla Michała Szpaka!

Agent-Gwiazdy to show stacji TVN, które z każdym tygodniem trwania zdobywa coraz większe uznanie widzów. W czwartym odcinku z programem niestety pożegnał się Michał Szpak, który w maju 2016 roku będzie reprezentował Polskę na Eurowizji.

Agent - Gwiazdy: Michał Szpak pożegnał się z reality show stacji TVN. Agent jest jednym z bardziej popularnych programów w historii stacji. W 2016 roku show wróciło na antenę w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem bohaterami programu Agent - Gwiazdy są przedstawiciele polskiego show-biznesu. W programie udział wzięło czternastu uczestników - w tym tytułowy Agent. W każdym odcinku uczestnicy mają do wykonania skomplikowane zadania wymagające doskonałej sprawności fizycznej i niejednokrotnego pokonywania swoich lęków i słabości. Celem jest zdemaskowanie Agenta. Uczestnicy, którzy najmniej wiedzą o Agencie muszą opuścić program, którego prowadzącą jest Kinga Rusin.

Agent-Gwiazdy: Michał Szpak opuścił program

Po czterech tygodniach trwania show w programie Agent - Gwiazdy pozostało dziesięciu zawodników. W czwartym odcinku, który został wyemitowany 15 marca na antenie TVN, z programem pożegnał się Michał Szpak. Podzielił on los Mistera Polski 2014 Rafała Maślaka, rapera Vienia i modelki Kamili Szczawińskiej.

#blastfromthepast #adventure #bungee #jump #amazing #time #africa #ibelieveicanfly ;D @joannajablczynska @rafalmaslak #kiss #thanks Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

KL

Najnowsze