Agata Kornhauser-Duda, Paweł Golec, Cleo - jak robią ozdoby świąteczne? Koniecznie zobaczcie!

2017-12-04 13:13
Agata Kornhauser-Duda, Paweł Golec, Cleo - jak robią ozdoby świąteczne? Koniecznie zobaczcie!
Autor: Fot. Instagram / @cleo_don Cleo i jej obraz na aukcję charytatywną

Jakie ozdoby świąteczne potrafi wyczarować pierwsza dama? Jak malują i rysują popularni wokaliści? Niesamowite prezenty autorstwa znanych i lubianych pojawią się na przedświątecznych licytacjach. 

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, kiedy nasze myśli i serca kierujemy do tych najbardziej potrzebujących. Wszyscy pragniemy, aby godne święta miały wszystkie dzieci, osoby starsze i zwierzęta. Chętnie bierzemy udział w licytacjach charytatywnych i kupujemy gadżety wspierające fundacje. Również celebryci, politycy, aktorzy i wokaliści nie pozostają bierni na cierpienie. Płyty, koszulki czy piłki z autografami to już przeżytek. Teraz dają od siebie jeszcze więcej. Co takiego robią gwiazdy by wspomóc ubogich? 

Cleo - obraz na licytację

Okazuje się, że niektórzy posiadają więcej niż jeden talent. Cleo na jedną z charytatywnych licytacji przygotowała piękny obraz. Anioł zapalający pierwszą gwiazdkę może stać się ozdobą waszego domu! Niezwykłe arcydzieło powstało w zaledwie dwie godziny. - Wszystkie dzieła zostaną zlicytowane, a pieniążki przekazane dla potrzebujących. Mam nadzieję, że mój anioł, który zapala pierwszą gwiazdę wigilijną powędruje do osoby o wielkim sercu - napisała wokalistka na swoim Instagramie. Obrazki swojego autorstwa przekazali też inni znani artyści. Wśród nich jest Paweł Golec. Ceny rosną z każdą chwilą! 

Cleo napisała wiersz na Halloween. Edgar Allan Poe byłby z niej dumny!

Autor: brak danych

  Cleo przygotowała dla swoich fanów małą niespodziankę. Na Facebooku i Instagramie 31.10 o 18 mogliśmy zapoznać się z odrobina jej zdolności... poetyckich! Literacki debiut wokalistki możemy zobaczyć w specjalnie przygotowanym filmie! >>Cleo - nowy teledysk do

Agata Kornhauser-Duda - świąteczne ozdoby pierwszej damy

Andrzej Duda, prezydent Polski, może być dumny ze swojej małżonki. Pierwsza dama na licytację podarowała własnoręcznie zrobioną ozdobę choinkową. Jest to małe serduszko z krajobrazem w środku. Agata Kornhauser-Duda jako nauczycielka z pewnością nie raz przygotowywała tego typu zabawki z dziećmi. Okazuje się, że ma prawdziwy talent! Niesamowitą szopkę ze zwierzętami przygotowała Anna Dymna. Dzieło aktorki wygląda niemal jak stworzone fabrycznie! Wszystkie z tych przedmiotów można zakupić poprzez licytację w akcji Choinki Jedynki. 

Aukcje charytatywne - WOŚP

Cały czas można brać udział w specjalnych aukcjach Allegro dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród licytacji zachwyca szczególnie ta... z lisem. O co chodzi? Zwycięzca wygra niepowtarzalną sesję zdjęciową w towarzystwie oswojonej lisicy! Może nie jest to prezent od celebryty, ale kto nie marzy o takiej pamiątce? WOŚP w 2018 zagra już 14 stycznia. 

WOŚP ma super wsparcie - Thor z serduszkiem Orkiestry

Autor: brak danych

  WOŚP ma super wsparcie, które zapewnia legendarny Thor! Bohater popularnych komiksów i filmów pojawił się z serduszkiem Orkiestry! Dla akcji Jerzego Owsiaka to naprawdę wyjątkowa okazja do promowania dobroczynnej zbiórki na całym świecie! Zachwy

 

Najnowsze