Agata Dziarmagowska - nowa płyta wokalistki już wkrótce?

2015-12-23 15:30
Agata Dziarmagowska - nowa płyta wokalistki już wkrótce?
Autor: Fot. WBF Agata Dziarmagowska zapowiada nową płytę?

Agata Dziarmagowska - nowa płyta wokalistki już wkrótce? Wszystko wskazuje na to, że Dziarma szykuje dla swoich fanów coś specjalnego. Spekulacje dotyczące nowego krążka zaczęły się od tajemniczego wpisu 17-latki na Twitterze.

Agata Dziarmagowska - nowa płyta wokalistki ma szansę ukazać się w 2016 roku? To bardzo możliwe. Autorka takich piosenek jak Mogę Wszystko, Nic Nie Muszę, czy Blisko Mnie zadebiutowała w programie muzycznym X-Factor. I chociaż nie zakwalifikowała się do odcinków na żywo, po programie jej kariera nabrała rozpędu. Jednak przez ostatnie kilka miesięcy 17-letnia wokalistka nie wydała żadnej nowej piosenki, udostępniła za to tajemniczy wpis, który wywołał lawinę komentarzy i spekulacji.

>>>Agata Dziarmagowska u Wojewódzkiego - relacja online z odcinka

Agata Dziarmagowska - nowa płyta

Wszystko zaczęło się od krótkiego posta na Twitterze Agaty Dziarmagowskiej. - Cieszę się, że tak długo nic nie wydaje. Potrzebowałam tego czasu. To dziecko które jest w drodze jest blisko narodzin i rozwali japy - napisała wokalistka. Pod wpisem 17-latki fani zaczęli spekulować, czy może chodzić o nową płytę, która byłaby dla nich ogromną niespodzianką.

 

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze