Agata Duda - ojciec, wyznanie, wiek i inne informacje o żonie Prezydenta Polski

2018-03-26 19:10
Agata Duda - ojciec, wyznanie wiek i inne informacje o żonie Prezydenta Polski
Autor: fot. WBF Agata Duda

Wiek, wyznanie i rodzina Agaty Kornhauser-Dudy to często poszukiwane informacje o Pierwszej Damie. Na ESKA.pl zebraliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące żony Prezydenta Polski.

Agata Duda: ojciec, wyznanie, wiek - między innymi takich informacji o Pierwszej Damie poszukują w internecie Polacy. Agata Kornhauser-Duda, bo tak brzmi pełne nazwisko żony Andrzeja Dudy, jest uważana za postać bardzo tajemniczą, podobnie zresztą jak cała jej rodzina. Nic więc dziwnego, że informacje o żonie Prezydenta Polski są bardzo poszukiwane.

Agata Kornhauser-Duda - wiek

Agata Kornhauser-Duda urodziła się 2 kwietnia 1972 roku w Krakowie. Oznacza to, że obecnie ma 42 lata.

Mamy nowe święto 24.03! Prezydent podpisał ustawę! Czy będzie wolne?

Autor: brak danych

Prezydent podpisał ustawę ustanawiającą nowe święto narodowe. Będziemy je obchodzić 24 marca. Przeczytajcie więcej na ESKA.pl

Agata Duda - ojciec

Pierwsza dama jest córką Juliana Kornhausera. Ojciec obecnej prezydentowej to ceniony polski poeta, pisarz, krytyk literacki i autor książek dla dzieci.

Agata Kornhauser-Duda - rodzina

Z literaturą ma też związek matka pierwszej damy. Alicja Kornhauser z domu Wojna, jest polonistką. Agata Duda ma też młodszego brata Jakuba Kornhausera.

Agata Duda - nauczycielka

Jaki zawód wykonywała Agata Duda? Nim została pierwszą damą Polski, była nauczycielką. Z wykształcenia jest germanistką.

Agata Duda - wyznanie

Wyznanie prezydentowej nie bez powodu interesuje Polaków. Dziadek Agaty Dudy był żydem, a babcia katoliczką. Wyznania katolickiego jest też matka pierwszej damy i w takiej wierze wychowała córkę.

Agata Duda - córka

Agata Kornhauser i Andrzej Duda pobrali się w 1994 roku. W 1995 roku urodziła się ich córka Kinga.

Kim jest Kinga Duda - córka Andrzeja Dudy?

Autor: brak danych

Córka Andrzeja Dudy to najgorętsza postać w polskich mediach, po tym jak zadebiutowała u boku ojca w jego kampanii prezydenckiej. Kim jest Kinga Duda, ile ma lat, co robi na co dzień? Poznajcie córkę Andrzeja Dudy, na której punkcie 10 maja 2015 roku oszaleli Paparazzi. Czy będzie tak popularna jak Kasia Tusk i Ola Kwaśniewska?

Agata Kornhauser-Duda - Instagram

Pierwsza dama nie ma własnego Instagrama, ale często można zobaczyć jej zdjęcia na profilu Prezydenta.

Agata Duda - kontakt

Najłatwiejszym sposobem, by skontaktować się z pierwszą damą, jest odwiedzenie oficjalnej strony Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Znajdziemy tam też zakładkę 'Pierwsza dama', poświęconą Agacie Dudzie.

PREZYDENT.PL >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze