Tomson i Baron

i

Autor: wbf

Afromental supportem przed koncertem legendy rocka!

2019-01-29 15:04

Afromental wystąpi jako support legendarnego gitarzysty. Już teraz publikujemy szczegóły koncertu na ESKA.pl

Afromental supportem przed koncertem legendy - o tym marzył niejeden zespół. Od 2017 roku Afromental tworzy w okrojonym składzie - formacja rozstała się z Łozem i Dziamasem. Pozostali członkowie - Tomson, Śniady, Baron, Torres i Lajan już niedługo wystąpią jako support legendarnego muzyka. Poznajcie szczegóły koncertu.

Tomson i Baron - wiek, zespół, Facebook. Czy to bracia?

Afromental supportem legendy

12 lutego w Atlas Arenie w Łodzi wystąpi Slash, któremu towarzyszyć będzie Myles Kennedy i The Conspirators. Od dawna wiadomo, że muzyków supportować będzie Phil Campbell and the Bastard Sons. Jak się okazało, do tej mocnej ekipy dołącza polski support - Afromental. Zespół z pewnością wykona swój najświeższy singiel - Korzenie, który zwiastuje piąty album grupy. Nie zabraknie też utworów dobrze nam znanych - Mental House, Differences, Zaufaj czy też It's my life.

Slash - plakat koncertu

i

Autor: materiał prasowy Slash

Afromental - Mental House

Formacja ma na swoim koncie cztery albumy - The Breakthru, którym zadebiutował w 2007 roku, Playing with Pop z 2009 roku, The B.O.M.B. z 2011 oraz Mental House z 2014. Zespół zgarnął sporą liczbę nagród - wśród nich statuetki Eska Music Awards 2011 w kategoriach Zespół Roku oraz Wideoklip roku za Rock&Rollin' Love.

Slash bardzo ceni polskich wokalistów. Nie od dziś wiadomo, że gitarzysta przyjaźni się z Dodą, z którą wystąpił w 2015 roku w Łodzi. Zaśpiewali wtedy razem Sweet Child O'Mine. Muzycy spotkali się ponownie w 2017 roku w Gdańsku, gdzie Doda wraz ze swoim zespołem Virgin była supportem przed Guns N'Roses.

Sonda
Który utwór Afromental jest twoim ulubionym?