Afromental supportem przed koncertem legendy rocka!

2019-01-29 15:04
Tomson i Baron
Autor: wbf

Afromental wystąpi jako support legendarnego gitarzysty. Już teraz publikujemy szczegóły koncertu na ESKA.pl

Afromental supportem przed koncertem legendy - o tym marzył niejeden zespół. Od 2017 roku Afromental tworzy w okrojonym składzie - formacja rozstała się z Łozem i Dziamasem. Pozostali członkowie - Tomson, Śniady, Baron, Torres i Lajan już niedługo wystąpią jako support legendarnego muzyka. Poznajcie szczegóły koncertu.

Tomson i Baron - wiek, zespół, Facebook. Czy to bracia?

Afromental supportem legendy

12 lutego w Atlas Arenie w Łodzi wystąpi Slash, któremu towarzyszyć będzie Myles Kennedy i The Conspirators. Od dawna wiadomo, że muzyków supportować będzie Phil Campbell and the Bastard Sons. Jak się okazało, do tej mocnej ekipy dołącza polski support - Afromental. Zespół z pewnością wykona swój najświeższy singiel - Korzenie, który zwiastuje piąty album grupy. Nie zabraknie też utworów dobrze nam znanych - Mental House, Differences, Zaufaj czy też It's my life.

Slash - plakat koncertu
Autor: materiał prasowy Slash

Afromental - Mental House

Formacja ma na swoim koncie cztery albumy - The Breakthru, którym zadebiutował w 2007 roku, Playing with Pop z 2009 roku, The B.O.M.B. z 2011 oraz Mental House z 2014. Zespół zgarnął sporą liczbę nagród - wśród nich statuetki Eska Music Awards 2011 w kategoriach Zespół Roku oraz Wideoklip roku za Rock&Rollin' Love.

Slash bardzo ceni polskich wokalistów. Nie od dziś wiadomo, że gitarzysta przyjaźni się z Dodą, z którą wystąpił w 2015 roku w Łodzi. Zaśpiewali wtedy razem Sweet Child O'Mine. Muzycy spotkali się ponownie w 2017 roku w Gdańsku, gdzie Doda wraz ze swoim zespołem Virgin była supportem przed Guns N'Roses.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze