Afromental Differences - nowy teledysk ze scenami z filmu Chemia

2015-10-02 14:09

Afromental w teledysku do piosenki Differences. Klip trafił do sieci tuż przed premierą polskiego filmu Chemia nie przez przypadek. Kawałek Diferences znalazł się na ścieżce dźwiękowej od obrazu wyreżyserowanego przez Bartosza Prokopowicza. Jak wygląda teledysk do Differences? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 

Afromental w nowym teledysku do kawałka Differences. Piosenka pochodzi z ostatniego albumu zespołu zatytułowanego Mental House. Krążek ukazał się rok temu. Do tej pory w sieci fani grupy mogli znaleźć jedynie klip do tytułowego singla. Dlaczego kolejny teledysk z wydanego w 2014 roku ukazuje się dopiero we wrześniu 2015 roku? Nie jest to przypadkowy zabieg. Okazuje się, że publikacja nagrania video ma związek z polskim filmem zatytułowanym Chemia.

Afromental w teledysku do Differences 

Klip do Differences utrzymany jest w zupełnie innym stylu niż teledysk do pierwszego singla zespołu (oba nagrania do porównania poniżej tego artykułu). Przede wszystkim nagranie do Differences zawiera sceny z filmu Chemia. Data publikacji nowego klipu też nie jest przypadkowa. Nowy teledysk od Afromental ukazał się na trzy dni przed kinową premierą filmu Bartosza Prokopowicza. Tak o współpracy z twórcami filmu wypowiadają się sami muzycy:

- Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że 'Differences' może być częścią ilustracji tego bardzo wyjątkowego i poruszającego filmu o miłości, życiu i śmierci - komentują muzycy. 

Chemia - data premiery filmu promowanego przez kawałek Differences 

Spokojna piosenka zespołu Afromental znakomicie współgra z historią przedstawioną w Chemii. Premiera filmu została zapowiedziana na 2 października. O czym jest ten film? To historia zakochanych, których miłość będzie musiała zmierzyć się z chorobą. Główna bohaterka Lena (w tej roli znakomita Agnieszka Żulewska) ma raka. Jej ukochany - Benek - nie ma zamiaru zrezygnować ze swego uczucia. Jak zakończy się ta historia? O tym przekonamy się już na początku października 2015 roku. 

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze