Afrojack & David Guetta - piosenka Another Life doda Wam energii!

i

Autor: fot. okładka singla Another Life Afrojack & David Guetta - Another Life

Afrojack & David Guetta - piosenka Another Life doda Wam energii!

2017-04-27 17:34

Afrojack i David Guetta po raz kolejny połączyli siły! Do swojej wspólnej, energetycznej piosenki zaprosili Ester Dean! Jak brzmi utwór Another Life? Przekonacie się na ESKA.pl

Afrojack & David Guetta - piosenka Another Life podbije radiowe listy przebojów na całym świecie?! Ten duet po raz kolejny pokazał, że potrafi zrobić znakomite hity. Utwór swoją oficjalną premierę ma 28 kwietnia, ale w wersji studyjnej do sieci wyciekł dzień wcześniej. Artyści ekskluzywnie zaprezentowali swój utwór na żywo podczas a na żywo miała miejsce podczas Ultra Music Festival Miami 2017. 

Kygo i Ellie Goulding mają wspólny HIT! First Time PREMIERA piosenki

Autor: brak danych

Nowa piosenka KYGO i Ellie Goulding to niespodzianka zarówno dla fanów norweskiego producenta, jak i miłośników głosu angielskiej wokalistki.

Afrojack & David Guetta - piosenka Another Love

Piosenka Another Love stanie się radiowym przebojem. Partię wokalną w nowym numerze Afrojacka i Davida Guetty nagrała znana z hitu Drop It Low, Ester Dean! Jak brzmi potencjalny hit wiosny 2017? Przekonacie się na ESKA.pl w dniu premiery singla!

Afrojack i David Guetta współpracują ze sobą od wielu lat. Wspólnie stworzyli już takie przeboje, jak: Hey Mama, Louder Than Words czy Lunar. Razem zagrali na najważniejszych imprezach świata w tym m.in. na Tomorrowland 2017.