Afera w The Voice Kids. Dwie faworytki do zwycięstwa wyrzucone z programu!

i

Autor: Jan Bogacz, Natasza Młudzik / TVP / The Voice Kids Afera w The Voice Kids. Dwie faworytki do zwycięstwa wyrzucone z programu!

DECYZJA ZASKOCZYŁA WIDZÓW

Afera w The Voice Kids. Dwie faworytki do zwycięstwa wyrzucone z programu!

2024-04-14 9:50

Uczestnicy The Voice Kids 7 z drużyny Cleo stoczyli bitwy i nie obyło się bez zaskoczeń. Jedni zrobili regres, w porównaniu do swojego występu z przesłuchań w ciemno, a inni ogromny progres znacznie zwiększając swoje szanse na zwycięstwo. To chociażby posiadająca niezwykły, mocny głos, Ola Antoniak, która bez problemów awansowała do finału. Komu ta sztuka się nie udała? Internauci już komentują decyzję trenerki!

Spis treści

  1. Afera w The Voice Kids - odpadły dwa mocne głosy

Finał The Voice Kids zbliża się wielkimi krokami, bo przed nami tylko bitwy i sing offy w drużynie Nataszy Urbańskiej. Na początku kwietnia wyemitowana została walka w ekipie Tomsona i Barona, dzięki czemu już wiemy, że szansę na zwycięstwo siódmej edycji ma Wiktoria Szeflińska, Milena Gajek i Nikodem Pajączek. W drugi weekend kwietnia pokazane zostały bitwy w drużynie Cleo i nie obyło się bez kontrowersji. Aczkolwiek trzeba zauważyć, że artystka miała w swoim teamie bardzo zdolnych wykonawców, więc ciężko było podjąć ostateczną decyzję związaną z tym, kto ma odpaść a kto ma iść dalej. Widzowie od razu po programie postanowili wyrazić swoje zdanie. Cleo, według nich, popełniła duży błąd, którego być może będzie żałować!

Liber odgryza się Sylwii Grzeszczak. Wymowny tekst jego nowej piosenki

The Voice Kids: Uczestnicy poruszyli Cleo do łez! Wideo

Afera w The Voice Kids - odpadły dwa mocne głosy

Internauci od kilku tygodni typują, zastanawiają się i przekonują, kto wygra The Voice Kids 2024. Zdaniem widzów największe szanse ma dziewczyna z drużyny Nataszy Urbańskiej, ale po ostatnich bitwach w drużynie Tomsona i Barona oraz Cleo nie jest to już takie oczywiste. Na pozycję lidera w drużynie chłopaków wyszedł Nikodem Pajączek a u Cleo Ola Antoniak, która w przesłuchaniach w ciemno zaśpiewała utwór pt. Trustfall od Pink, a w bitwach pokazała ogromny talent wykonując piosenkę Rise Up, za który odpowiada Andra Day. W sing offach ponownie zaśpiewała kawałek od Pink i zrobiła to dużo lepiej!

Cleo ku zaskoczeniu widzów wyeliminowała z programu Agatę Deję. Już w przesłuchaniach w ciemno jako jedyna odwróciła swój fotel bardzo późno, bo pod koniec występu. Najwyraźniej od początku nie była przekonana, że to jest odpowiedni moment na karierę 10-letniej dziewczynki. W sing offach znaleźli się zwycięzcy bitew i byli to: Ola Antoniak, Dominik Arim, Asia Wojciechowska, Marysia Stefanowska, Anastasia Tabakova i Mateusz Pierożek. 

Mateusz Pierożek to sobowtór młodego Dawida Podsiadło. Trenerzy nie kryli zaskoczenia!

Trenerka ostatecznie wysłała do finału Mateusza Pierożka, który przypomina niektórym młodego Dawida Podsiadło, Olę Antoniak, która wyrosła na faworytkę do zwycięstwa i Marysię Stefanowską, co wywołało burzę w sieci. Komentujący na Instagramie są zdania, że Asia Wojciechowska powinna znaleźć się w tym gronie. Porównajcie sami.

Listen on Spreaker.