Aero-Plan - Ewelina Lisowska. Zobacz najnowsze fotki Eweliny na Eska.pl [VIDEO]

2013-04-18 13:55

Nowa płyta Eweliny Lisowskiej  ukaże się 07.05.2013. Fani z od wielu miesięcy z utęsknieniem czekali na najnowszy krążek wokalistki, a teraz ich marzenia wreszcie się spełniły. Aero-Plan to debiutancki album finalistki programu X Factor. Płytę promować będzie piosenka Jutra Nie Będzie, której ekskluzywna premiera odbędzie się już 26.04. na antenie Radia ESKA i na Eska.pl! Podczas pracy nad płytą, wokalistka wzięła udział w sesji zdjęciowej, której efekty możecie zobaczyć na Eska.pl.

Aero-Plan, debiutancka płyta Eweliny Lisowskiej ukaże się 07.05.2013. Od 30 maja album będzie można odsłuchać między innymi w serwisie muzodajnia.pl. Na płycie znajdzie się 11 premierowych singli. Album promuje najnowszy utwór Eweliny Lisowskiej, zatytułowany Jutra Nie Będzie. Ekskluzywna premiera singla odbędzie się 26.04.2013 na antenie Radia ESKA oraz na Eska.pl. Podczas pracy nad płytą, Ewelina wzięła udział w sesji zdjęciowej, której efekty możecie zobaczyć na Eska.pl.

>>>Aero-Plan - Ewelina Lisowska. Znamy szczegóły nowej płyty finalistki X Factor!

Ewelina Lisowska to finalistka drugiej edycji X Factor. Chociaż zajęła dopiero czwarte miejsce, jest obecnie najpopularniejszą uczestniczką talent shows. Żadnemu z uczestników nie udało się odnieść jak dotąd tak wielkiego sukcesu na polskiej scenie muzycznej. Jej kolejne utwory w ekspresowym tempie podbijają listy przebojów. Tak było w przypadku Nieodporny Rozum, ale także W Stronę Słońca.

Do licznych sukcesów wokalistki ostatnio dołączył jeszcze jeden. Została podwójnie nominowana do nagrody Superjedynki 2013 Festiwalu w Opolu, w kategoriach Superprzebój oraz Superartystka.

Zobacz W Stronę Słońca - Ewelina LisowskaZobacz Nieodporny Rozum - Ewelina LisowskaNie czytałeś jeszcze?

Nowe piosenki Lany Del Rey oraz Fergie  na ścieżce dźwiękowej filmu Wielki Gatsby

EP


Najnowsze