Aden Foyer dzieli się energią na wiosnę. Piosenka Hello Radio będzie hitem!

i

Autor: Sony Music Poland Aden Foyer dzieli się energią na wiosnę. Piosenka "Hello Radio" będzie hitem!

PREMIERA

Aden Foyer dzieli się energią na wiosnę. Piosenka "Hello Radio" będzie hitem!

2024-02-09 15:05

Zrobił furorę na całym świecie i zgromadził dziesiątki milionów streamów. Teraz norweski artysta Aden Foyer otwiera 2024 rok z zupełnie nowym singlem "Hello Radio".

Aden Foyer po sukcesie, jaki odniósł w świecie EDM i powrocie do Oslo w 2021 roku, wokalista, autor tekstów, producent i multiinstrumentalista Aden Foyer wydał swój debiutancki singiel jako artysta pop, „The Ballet Girl”. Piosenka odbiła się echem wśród fanów na całym świecie trafiając na liczne listy przebojów. Swoim odważnym, zapadającym w pamięć refrenem i interesującym tekstem, Aden zauroczył najpierw użytkowników TikToka, po czym zdobył ponad 80 mln streamów. W sierpniu artysta wystąpił przed polską publicznością na festiwalu Top of The Tops w Sopocie, a we wrześniu zaprezentował EP-kę o tym samym tytule.

Tate McRae śpiewa o swoim byłym. Piosenka "Exes" będzie hitem jak "Greedy"?!

Radio Eska: Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego. Z kim związany był lider Ich Troje?

Aden Foyer - piosenka Hello Radio

Hello Radio to historia zestrzelonego na wojnie pilota, który cudem przeżył. Śledzimy jego podróż do domu, w stronę bliskich, gdy desperacko stara się skomunikować przez radio. Hello Radio jest dla mnie wyjątkową piosenką. Zaczęła się od krótkiego opowiadania, które napisałem zeszłego lata. Opowiada o tęsknocie, stracie i miłości, zdradził Aden Foyer. Jak brzmi potencjalny hit wiosny? Przekonajcie się słuchając już teraz.