Miss Piggy i Kermit

i

Autor: fot. YouTube/tvpromosdb Adele w wersji Muppetów - Miss Piggy śpiewa Hello! Zobacz zabawną zapowiedź serialu

Adele w wersji Muppetów - Miss Piggy śpiewa Hello! Zobacz zabawną zapowiedź serialu

2015-11-25 15:19

Adele w wersji Muppetów? Tego jeszcze nie widzieliście! Od czasu premiery Hello, każdy próbuje dorównać Adele tworząc parodie tego rekordowego przeboju. Jednak nie spodziewaliśmy się, że nawet Miss Piggy stworzy własną przeróbkę teledysku do kawałka z płyty pt. 25. To najlepsza wersja jaką do tej pory widzieliśmy!

Adele w wersji Muppetów, to najprawdopodobniej najlepsza parodia w internecie! Teledysk do Hello doczekał się kolejnej nowej przeróbki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że została ona stworzona przez...Miss Piggy. To właśnie ona wciela się w Adele! Zrozpaczona bohaterka Muppetów dzwoni do swojego byłego męża, Kermita! To właśnie z jego pomocą odtworzyła teledysk do pierwsza singla z płyty pt. 25 Adele. Zobaczcie śmieszną parodię rekordowego klipu Angielki!

Adele w wersji Muppetów

W czasie przerwy pomiędzy występami na American Music Awards 2015, telewidzowie na swoich ekranach zobaczyli zapowiedź nowego sezonu Muppetów. Z pewnością taka forma reklamy, jaką wymyślili twórcy produkcji, zwróciła uwagę niejednej osoby. Sam serial przedstawia problemy, z jakimi na co dzień muszą się zmagać Muppety. Zarówno są to komplikacje związane ze sferą zawodową, jak i uczuciową. No i właśnie z tą drugą w ostatnim czasie miała do czynienia główna bohaterka dokumentu, Miss Piggy. Jej wieloletni związek z Kermitem uległ totalnej rozsypce. I to akurat jest jeden z głównych wątków nowego sezonu bajki. Krótki zwiastun zaczyna się od dramatycznego spojrzenia Miss Piggy. Później akcja przenosi się do lasu, gdzie liście pod wpływem podmuchu wiatru lecą prosto w usta marionetki. Następnie zostaje odtworzona kłótnia kochanków. Nasza bohaterka unosi się siłą i rzuca czajnikiem oraz klawiaturą w swojego obecnego wówczas męża. Sprawdźcie, jak kończy się cała historia. Poniekąd pokazuje ona, jak para radzi sobie po rozstaniu.

  

 

RW