Adele w wersji Alicii Keys. To idealna podróbka!

2017-03-02 16:05

Zastanawiasz się jak przebój Adele brzmiałby, gdyby jego autorką była Alicia Keys? Zabawne wideo to najlepsza odpowiedź!

Alicia Keys jako Adele - to po prostu trzeba zobaczyć! Gościem ostatniego odcinka The Tonight Show, którego gospodarzem jest Jimmy Fallon, była niesamowita wokalistka Alicia Keys. Rozrywkowe show Fallona dzieli się na kilka różnych części. Jednym z elementów programu jest Wheel of Musical Impression. Akcja ta polega na tym, że zaproszony gość i gospodarz show śpiewają na zmianę piosenki głosem wylosowanej gwiazdy. Obok artysty pojawia się temat przewodni, który trzeba wpleść w tekst wykonywanej piosenki.

Alicia Keys jako Adele

Alicia Keys musiała się zmierzyć m.in. z utworami Gwen Stefani i Janis Joplin. Zadanie nie było łatwe, ale Alicia z całą pewnością dała radę. Z lekką ironią zaprezentowała kawałek Gwen i świetnie odwzorowała Janis Joplin. Jednak wokalistka dała też czadu naśladując Adele. Tematem przewodnim był alfabet. Zaśpiewanie go pod melodię przeboju Hello okazało się totalnym hitem. Już teraz zobaczcie, jak zaprezentowała się Alicia Keys u Jimmy'ego Fallona.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze