Adele usunęła swoje teledyski. Zaskakująca decyzja piosenkarki przeraziła fanów

Adele
Autor: YouTube/Adele

Fani brytyjskiej wokalistki Adele mogli w ostatnich dniach przeżyć niemały szok. Po wpisaniu tytułów największych hitów z repertuaru piosenkarki na YouTubie nie wyświetlały się stworzone do nich oficjalne teledyski, a jedynie wrzucone przez użytkowników platformy fragmenty z koncertów czy też wersje karaoke. Z YouTube'a usunięto wideoklipy do Rolling In The Deep czy Someone Like You. Co się stało?

Teledyski Adele zniknęły z YouTube'a, a czujni fani od razu to wychwycili. Brytyjska wokalistka jest zdecydowanie jedną z największych gwiazd przemysłu muzycznego, której piosenki towarzyszą codziennie milionom wielbicieli z całego świata. I choć od premiery ostatniego krążka Adele minęło już ponad pięć lat, to jej utwory z poprzednich wydawnictw cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że zniknięcie wideoklipów do największych hitów Brytyjki zostało zauważone właściwie od razu. Z kanału Adele zniknęły klipy stworzone między innymi do takich piosenek jak Rolling In The Deep czy Someone Like You.

Zaniepokojeni fani uznali, że zniknięcie teledysków ich idolki to błąd YouTube'a. Jedna z wielbicielek zwróciła się do Centrum Wsparcia platformy, jednak odpowiedź, jaką uzyskała mocno ją zaskoczyła. Wszystko wskazywało na to, że to właściciele konta Adele sami usunęli jej teledyski z serwisu. Dla wielu stało się to podstawą do snucia podejrzeń, że jest to zapowiedź nowej, długo wyczekiwanej ery w twórczości supergwiazdy. Po dwóch dniach klipy wróciły jednak na swoje miejsce.

Te wydarzenia rozgrzeją Polaków w 2021 roku!

Adele - teledyski zniknęły z YouTube'a

W poniedziałek, 18 stycznia, na kanale Adele pojawiły się wszystkie teledyski, których nie można było oglądać przez weekend. Ani gwiazda, ani nikt z jej otoczenia nie skomentowali usunięcia hitowych wideoklipów. W komentarzach pod nimi można znaleźć wiele podziękowań za ich odblokowanie.

- Dzięki Bogu, że ponownie je zamieściłaś. Tęsknimy za tobą...

- Nareszcie są z powrotem! Byłam przerażona jak nigdy

- Nigdy więcej nam tego nie rób - piszą fani.

Mamy nadzieję, że w tym roku na kanale Adele pojawią się nie tylko stare, ale również nowe teledyski promujące jej kolejną płytę.

Najnowsze