Adele próbuje tańczyć jak Beyonce! Te filmiki rozbawią cię do łez

2018-04-16 12:44
Adele próbuje tańczyć jak Beyonce! Te filmiki rozbawią cię do łez
Autor: screen instagram.com/adele screen instagram.com

Adele postanowiła zatańczyć jak Beyonce podczas swojego show na Coachelli. Której gwieździe ta sztuka wychodzi lepiej?

Adele kolejny raz udowodniła, że ma do siebie gigantyczny dystans, a w dodatku - nie różni się tak bardzo od swoich fanów. Autorka Somenoe Like You podzieliła się filmikami, na których próbuje naśladować tańczącą podczas swojego występu na Coachelli Beyonce. Jeśli jesteś fanem którejkolwiek z tych wielkich muzycznych div, filmiki z Adele tańczącą jak Beyonce poprawią ci humor na cały tydzień.

Adele tańczy jak Beyonce na Coachelli

Adele w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że jest wielką fanką Beyonce i jej talentu. Tym razem dała temu prawdziwy dowód podczas tegorocznego występu żony Jaya-Z na Coachelli. Wszyscy doskonale wiedzą, że Beyonce jest jedną z najlepszych współczesnych performerek, a każde jej show podchodzi niemal pod rangę sztuki. Tak również było podczas jej koncertu na kalifornijskim festiwalu - pokaz Beyonce przejdzie z pewnością do historii. Adele, która śledziła koncert Beyonce w swoim domowym zaciszu, postanowiła podzielił się z fanami swoim uwielbieniem dla niej i wrzuciła na Instagram filmiki, na których próbuje tańczyć jak swoja idolka!

Coachella 2018: Beyonce rzuciła fanów na kolana! Ten występ przejdzie do historii

Autor: brak danych

  Coachella 2018: Beyonce kolejny raz udowodniła, że jest prawdziwą królową muzyki pop. Szczęściarze, którzy mieli okazję widzieć koncert Beyonce na żywo, na pewno zapamiętają go naprawdę na długo. Długie godziny przygotowań, które artystka spędziła prze

Wszystkie trzy opatrzone są hashtagiem 'Beychella' - tak fani festiwalu zaczęli nazywać Coachellę 2018 po tym, jak występ Beyonce zdaniem wielu pozostawił koncerty reszty wykonawców daleko w tyle. Adele ma szansę jej dorównać w tańcu? ;)

Mood 1 #Beychella Post udostępniony przez Adele (@adele)
Mood 2 #Beychella Post udostępniony przez Adele (@adele)
Mood 3 #Beychella Post udostępniony przez Adele (@adele)

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze