Adele: Hello po hiszpańsku, francusku i arabsku. Te covery podbijają internet

2015-12-08 14:40
Adele: Hello po hiszpańsku, francusku i arabsku
Autor: Fot. Screen z YouTube Te covery podbijają internet

Hello po hiszpańsku, francusku i arabsku? Właśnie tak! Najnowszy przebój Adele można wykonać prawdopodobnie we wszystkich językach świata. Jednak szczególną uwagę internautów przyciągnęły trzy covery Hello, właśnie te zaśpiewane po hiszpańsku, francusku i arabsku.

Hello po hiszpańsku, francusku i arabsku to covery przeboju Adele, które w sieci cieszą się ogromną popularnością. Piosenka Hello pochodzi z najnowszej płyty 25, która miała swoją premierę 20 listopada. Hello jest też pierwszym singlem promującym nowe wydawnictwo Adele, które od dnia swojej premiery bije wszystkie możliwe, muzyczne rekordy.

Koreanka śpiewa Hello Adele. Wykonanie 18-latki to hit internetu

Hello po hiszpańsku

Wśród niezliczonej ilości coverów Hello Adele sporą grupę stanowią te wykonywane w języku hiszpańskim. Najpopularniejsze na YouTube wykonanie hiszpańskiego Hola należy do 26-letniej Karen Rodriguez. Jej wideo obejrzało ponad milion internautów. Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych Karen Rodriguez jest początkującą wokalistą. 26-latka wystąpiła w 10. edycji amerykańskiej wersji programu Idol.

 

Hello po francusku

Za francuską wersję przeboju Hello odpowiada Sara'h. Francuskojęzyczny cover singla promującego najnowszy krążek Adele zdobył już pond 2,7 mln odsłon w serwisie YouTube.

 

Hello po arabsku

Noel Kharman to 17-letnia dziewczyna pochodząca z Palestyny. W swoim coverze połączyła oryginalną wersję Hello w języku angielskim ze swoją wersją utworu libańskiej wokalistki Fairuz zaśpiewaną w języku arabskim. Propozycja 17-latki udostępniona w serwisie YouTube ma już blisko 4 mln odsłon. Noel Kharman na swoim kanale w serwisie YouTube udostępnia również covery piosenek innych artystów m.in. Sama Smitha i Taylor Swift.

 

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze