Adele 25 nowa płyta - data premiery trzeciego albumu!

2015-09-24 14:48
Adele - Set Fire To The Rain live
Autor: fot. YouTube Adele 25 nowa płyta - data premiery trzeciego albumu!

Ostatecznie znamy datę trzeciego studyjnego albumu Adele! To już naprawdę niebawem! Szczegóły i oficjalny dzień wydania płyty 25 dostępne na Eska.pl! 

Adele 25 nowa płyta: w ostatnim czasie sporo mówiło się o powrocie Adele do studia nagraniowego. Prawdziwa królowa sprzedaży oficjalnie zapowiedziała powrót na rynek muzyczny. Przypomnijmy, że jej poprzednia płyta zatytułowana "21" osiągnęła status najlepiej sprzedającej się w ostatnim tysiącleciu. Krążek, w krótkim odstępie czasu nabyło 5 milionów ludzi na całym świecie. Gwiazda pokonała między innymi: Amy Winehouse, Jamesa Blunta, Leone Lewis, a także między innymi Dido. Czy wraz z nowym albumem przyjdą kolejne sukcesy?

Adele 25 - informacje o nowej płycie:

Jedna z najbardziej utalentowanych i najwybitniejszych artystek w historii Wielkiej Brytanii po problemach zdrowotnych w końcu wróci na światowy rynek muzyczny! Po czterech latach przerwy w sprzedaży ma pojawić się zupełnie nowy album Adele! W sprzedaży płyta pt. 25 ma pojawić się 20 listopada 2015 roku! Dobrą informacją dla fanów jest fakt, że gwiazda zapowiedziała wydanie singla promującego nowe wydawnictwo! Wiemy również, że Brytyjka podpisała kontrakt z programem "Today" i "Saturday Night Live", to właśnie w nich usłyszymy wykonanie na żywo nowej piosenki. Nad nowym materiałem czuwa Pharrell Williams, Danger Mouse, a także najprawdopodobniej Max Martin. No i właśnie to Pharrell zdradził kulisy pracy z Adele: "Ona otwiera pamiętnik na 20 minut, może nawet na 32 minuty, a później oddaje tekst piosenki i znika. I już jej nie ma. Ona jest mistrzowską pisarką!".

Pierwszy singiel ma pojawić się w pierwszym tygodniu listopada, a tracklista płyty "25" w najbliższych dniach! Sprawdzajcie Eska.pl!

 

Czekacie na nową płytę Adele? Zapowiada się ciekawie, bo muzyka gra w duszy i w sercu Adele! Zupełnie tak jak bohaterom fascynującego filmu Muzyka serca. Oglądaj za darmo już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze