Roger Karwiński

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Adaś Skalski z Niani był ulubieńcem widzów. Nie uwierzycie jak wygląda teraz!

2023-05-05 13:04

Adaś z Niani Frani był jedną z ulubionych postaci popularnego sitcomu. Po zakończeniu produkcji serialu próbował swoich sił w różnych dziedzinach. Mimo że miał predyspozycje, by zostać aktorem, niespodziewanie zniknął z show-biznesu. Jak teraz wygląda i co robi serialowy Adaś z Niani Frani? Sprawdziliśmy!

Adaś Skalski z Niani był niezwykle rezolutnym, młodym chłopakiem, który zaskarbił sobie ogromną sympatię wśród widzów popularnego serialu. Roger Karwiński grał syna Maksymiliana Skalskiego, który był bogatym producentem muzycznym. Chłopiec, po śmierci matki, nie potrafił nawiązać dobrego kontaktu z żadną z niań, które zatrudniał jego ojciec. Dopiero w momencie, w którym w jego życiu pojawiła się Frania, otworzył się na świat i zmienił swoje podejście. Wystarczyła jedna rola, by rozkochać w sobie połowę Polski. Jego zadziorny uśmiech, zabawne teksty i pomysły, które nieustannie zaskakiwały Franię i Maksymiliana, zapadły w pamięci wielu fanom popularnego sitcomu. Jego przebojowość, charyzma i niezwykła pewność siebie były wręcz nie do podrobienia.

Conchita Wurst jest nie do poznania! Artystka diametralnie zmieniła swój wizerunek

Czy radiowcy ESKA potrafią śpiewać? | Dokończ Piosenkę 11

Roger Karwiński - Niania Frania

Roger Karwiński z Niani Frani zaczął grać w serialu, kiedy miał zaledwie 11 lat. Aktor znakomicie odnalazł się w roli rozrabiaki, który nieustannie dokuczał swoim siostrom. Aktor na planie produkcji spędził cztery lata w trakcie których, jak przyznaje, niesamowicie wiele się nauczył. Co ciekawe, rola w Niani Frani nie była jego telewizyjnym debiutem. Roger, mając zaledwie kilka lat, wystąpił w legendarnym programie Od przedszkola do Opola. Jego kariera nabierała rozpędu. Aktor wystąpił również w Na wspólnej i Plebani oraz użyczył swego głosu postaci z Nie ma to jak hotel. Jednak z czasem jego ścieżka zawodowa coraz bardziej odsuwała się od aktorstwa i show-biznesu.

Pamiętacie Wioletkę z Rancza? Gwiazda zmieniła się nie do poznania!

Roger Karwiński - co teraz robi i jak wygląda?

Adaś z Niani Frani, czyli Roger Karwiński, organizował trasy koncertowe i próbował swoich sił w stand-upie. W 2012 roku założył kanał na YouTube, gdzie publikował materiały dotyczące gier wideo. Jego filmy miały głównie charakter komediowy. Aktor próbował swoich sił również w dubbingu, teatrze i muzyce.

Roger Karwiński

i

Autor: AKPA