Adam Wdówka z Down The Road 2 nagrał piosenkę! Internauci zachwyceni

2021-02-27 17:57 kg
Down The Road
Autor: TTV/Marta Wojtal

Down The Road. Zespół w trasie to wyjątkowy program stacji TTV, który opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim wyruszają w podróż po sześciu krajach. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć dwie odsłony show, a w drugiej z nich uczestnikiem był Adam Wdówka. Okazuje się, że wraz ze swoją rodziną nagrał on piosenkę. Internauci są zachwyceni!

Down The Road 2 - Adam Wdówka gwiazdą muzyki? Down The Road. Zespół w trasie od 2020 roku gości na antenie TTV. Od samego początku program cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą przygody uczestników show, podróżujących wraz z Przemkiem Kossakowskim po sześciu krajach. Podczas tej wyjątkowej wyprawy mierzą się oni ze stereotypami, które często określają ich jako wymagających opieki oraz niesamodzielnych. W rzeczywistości są bardzo niezależni, spontaniczni, prawdziwi, szczerzy oraz nie uznają konwenansów. Down The Road pozwala im przełamać własne bariery, oderwać się od ziemi i odnaleźć się w codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Widzowie dzięki produkcji TTV poznają szczegóły życia, związków, intymności, rodziny, pracy oraz codziennego funkcjonowanie osób z zespołem Downa. W drugiej edycji programu udział wziął Adam Wdówka, który, jak się okazuje, ma niezwykły talent muzyczny! Sprawdźcie szczegóły.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Down The Road 2 - Adam Wdówka gwiazdą muzyki?

Druga edycja programu Down The Road. Zespół w trasie na antenie TTV zadebiutowała w niedzielę 21 lutego 2021 roku. Tym razem uczestnikami show są: Paulina Ochocka, Paula Rakowska, Paulina Pigan, Adam Wdówka, Janek Skiba i Szymon Grzech. Okazuje się, że jeden z uczestników edycji, Adam Wdówka, jest uzdolniony muzycznie. Ostatnio światło dzienne ujrzała piosenka, którą uczestnik Down The Road nagrał ze swoją rodziną. Wdówka zagrał na perkusji, a w komponowaniu utworu pomogli mu siostra cioteczna oraz brat. Jesteście ciekawi efektów ich pracy? Poniżej znajdziecie ten wyjątkowy utwór.

Najnowsze