Adam Stachowiak wzrusza nowym utworem! Jesteś wszystkim to miłosna dedykacja

2020-09-15 14:53
Adam Stachowiak wzrusza w nowym utworze! Jesteś wszystkim zadedykował swojej żonie
Autor: Materiały prasowe Adama Stachowiaka Adam Stachowiak wzrusza w nowym utworze! Jesteś wszystkim zadedykował swojej żonie

"Dla kobiety, która zostawiła wszystko aby być ze mną, która zawsze we mnie wierzy, która dba i martwi się o naszą rodzinę..." - tak Adam Stachowiak zapowiada swój najnowszy singiel w mediach społecznościowych. Jesteś wszystkim to kolejny utwór, który zwiastuje debiutancką płytę artysty. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl.

Adam Stachowiak dał się poznać widzom i słuchaczom dzięki siódmej edycji The Voice Of Poland. W programie przedstawił m.in. swoją autorską kompozycję Mamo, która odniosła spektakularny sukces. Singiel pokrył się platyną, a teledysk wyświetlono w serwisie YouTube ponad 23 miliony razy. Wielkim powodzeniem cieszyły się także piosenki Wracam co noc oraz Utopieni. W czerwcu 2020 Adam zaprezentował kolejny singiel, Dotrę na szczyt, który w ciągu kilku tygodni od premiery dotarł do 8. miejsca w zestawieniu TOP 20 Vevo Polska, a także przekroczył wynik pół miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Z tym utworem wokalista wystąpił w konkursie Debiuty podczas tegorocznego, 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Teraz powraca z nowym utworem Jesteś wszystkim. O czym jest nowa piosenka? Artysta zdradził to serwisowi ESKA.pl.

Wywiad z Adamem Stachowiakiem

Adam Stachowiak dedykuje najnowszy singiel żonie

Adam Stachowiak za każdym razem kiedy wydaje singiel, wzbudza ogromne emocje wśród swoich fanów. Tym razem na swoich portalach społecznościowych, artysta pochwalił się pięknym zdjęciem z Amsterdamu, na którym jest ze swoją żoną Anną. Jak sam napisał, ten utwór dedykuje właśnie jej, ponieważ jest podporą jego życia, a także najważniejszą osobą w życiu. 

Adam Stachowiak zdradził nam w krótkiej rozmowie, o czym jest jego nowy utwór, jak długo go pisał, a także co czuł, kiedy mógł go przekazać w ręce fanów: 

Mam taką zasadę, że jeśli pomysł na piosenkę nie przyjdzie mi do głowy w ciągu 20 minut to jej nie piszę. Tak powstawały moje największe przeboje i taka będzie cała płyta „Dotrę Na szczyt”. Ten tytuł może brzmieć kontrowersyjnie, ale dotarcie na szczyt nie wiąże się jedynie z sukcesem zawodowym, zdobyciem władzy czy górą pieniędzy. Poznałem wartość pieniądza. Mam rodzinę i tysiące fanów w całej Polsce, ale nie kupię za to zdrowia i nie uratuję życia. Nie szukajmy skrzyni złota, która nie istnieje - nauczyłem się karmić tymi emocjami, kiedy moja córeczka stawia pierwszy krok, kiedy dzieje się coś dobrego, kiedy mam chwilę dla siebie, kiedy zagram wspaniały koncert… To może wydawać się banalne, ale w gruncie rzeczy tylko to będzie miało dla nas znaczenie kiedy przyjdzie nam obudzić się samotnym w wieku 90 lat z milionem na koncie, kilkoma nieruchomościami i żółtym lambo w garażu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze