Adam Stachowiak o premierze nowego albumu. "Ze zdrowym dystansem podchodzę do mojej płyty”

2020-06-23 9:08
Adam Stachowiak
Autor: Materiały prasowe Adama Stachowiaka

Szanuje każdego słuchacza, myśli o nich kiedy wydaje utwory. Adam Stachowiak, młody wokalista w rozmowie z Kasią Węsierską z Radia ESKA, zdradza swoje plany na przyszłość, a także mówi o tym, jak relaksuje się wraz z rodziną.

Kasia Węsierska, którą bardzo dobrze znacie z anteny Radia ESKA, połączyła się z Adamem Stachowiakiem i sprawdziła, jak się czuje i co u niego słychać. Kasia z Adamem porozmawiała o muzyce, rodzinie, pasjach, najnowszym singlu Dotrę na szczyt, a także o debiutanckim albumie artysty. Adam Stachowiak to polski wokalista. Uczestnik programu The Voice of Poland. Podczas przesłuchań w ciemno, wykonał utwór Mamo, który napisał na cześć swojej matki. Zachwycił utworem trenerów i publiczność. Odpadł na etapie bitew. 

Adam Stachowiak w wywiadzie dla Radia ESKA

Kasia Węsierska z Adamem Stachowiakiem rozmawiali o najnowszym numerze artysty Dotrę na szczyt. Wokalista zdradził, jak ten numer powstawał. Oprócz tego, Adam zdradził Kasi, w jaki sposób się relaksuje wraz z żoną i córką. Piosenkarz opowiedział prowadzącej ImprESKĘ również o swoich planach na przyszłość. Stachowiak zdradził także, kiedy planuje premierę swojego debiutanckiego albumu. Jeżeli jesteście ciekawi jakie tematy Kasia Węsierska i Adam Stachowiak poruszyli, to koniecznie obejrzyjcie wideo na ESKA.pl. 

Wywiad z Adamem Stachowiakiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze