Adam Lambert w Voice Of Poland zaśpiewał Ghost Town i Another Lonely Night [VIDEO]

2015-11-22 12:21

Adam Lambert w półfinale Voice of Poland 6 oceniał uczestników i sam wystąpił na scenie! Zobacz filmy z występów Adama Lamberta 21.11.2015 w Voice Of Poland.

Adam Lambert był gościem specjalnym Voice of Poland 6. W sobotę, 21 listopada 2015 r., zobaczyliśmy Adama Lamberta w odcinku na żywo. Wokalista oceniał uczestników, rozmawiał z Maćkiem Musiałem i wystąpił na scenie The Voice of Poland 6 z dwoma hitami: Ghost Town i Another Lonely Night. Jak Wam się podobał udział Adama Lamberta w The Voice of Poland?

Kim jest Adam Lambert?

33-letni Adam Lambert, którego zobaczyliśmy na żywo w The Voice Of Poland, sam zaczynał w telewizyjnym talent show. W 2009 roku zajął drugie miejsce w American Idol. Od 2011 współpracuje z zespołem Queen jako formacja Queen + Adam Lambert. Jego najświeższa, trzeci płyta The Original High ukazała się w czerwcu 2015 roku. Dotychczas Lambert trzy razy zawitał do Polski - ostatnio wystąpił na ESKA Music Awards 2015 >> VIDEO >>, zgarniając statuetkę dla najlepszego artysty zagranicznego, a światowa premiera najnowszego klipu Adama Lamberta - Another Lonely Night odbyła się niedawno na stronie ESKA.pl. To był czwarty przyjazd Adama Lamberta do Polski, a przed nami kolejny! Koncert Adama Lamberta w Polsce 2016 zaplanowano na 30 kwietnia w Warszawie w hali Torwar.

The Voice of Poland VI – Adam Lambert – „Ghost Town” – Live

The Voice of Poland VI – Adam Lambert – „Another Lonely Night” – Live

W 6. edycji The Voice of Poland z hitem Adama Lamberta - Ghost Town zmierzyli się Marcin Staszek i Bartek Staniszewski. Sprawdźcie, jak sobie poradzili. Myślicie, że Lambertowi się podobało?

KSW 33 KRAKÓW: kiedy, kto walczy, gdzie oglądać? Szczegóły gali z walką Khalidov - Materla!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze