Adam Lambert w Polsce 2016 - GDZIE KIEDY BILETY? Gwiazdor ESKA Music Awards 2015 znów w Polsce

2015-11-02 11:24
Adam Lambert w studio Radia ESKA
Autor: fot. Facebook Adam Lambert dziękuje Polsce! Zobacz kulisy wizyty w ramach ESKA Music Awards 2015!

Adam Lambert w Polsce. Gwiazdor wraca do Polski w 2016 roku. 29 sierpnia 2015 był niekwestionowaną gwiazdą 2015 ESKA Music Awards. Do Szczecina zjechało się mnóstwo fanów z każdego zakątka Polski. Gwiazda w ramach promocji płyty The Oryginal High znalazła czas, by zwiedzić piękne miejsca naszego kraju. Zobaczcie na Eska.pl zakulisowe życie twórcy Ghost Town i Another Lonely Night!

Adam Lambert w Polsce! Po tym jak 29 sierpnia 2015 roku wystąpił na gali ESKA Music Awards 2015 Lambert dziękował Polakom za cudowny pobyt w Polsce. Najwyraźniej spodobało mu się tak, że wraca i to szybko. Już wiosną 2016 Adam Lambert da koncert w Polsce. Kiedy dokładnie i gdzie wystąpi? Dowiesz się na ESKA.pl Sprawdź gdzie Adam Lambert zagra w Polsce w 2016 roku.

Adam Lambert w Polsce 2016

Adam Lambert ma dobrą wiadomość dla swoich fanów w Polsce. 31 kwietnia 2016 Lambert wystąpi w Polsce w ramach trasy promującej płytę The Original High. Gdzie zagra Adam Lambert? Zobaczymy go na warszawskim Torwarze. Bilety trafią do sprzedaży 6 listopada.

Adam Lambert w Polsce - koncert na ESKA Music Awards i nie tylko

W sierpniu 2015 nowy wokalista zespołu Queen przyjechał do naszego kraju dwa dni wcześniej po to, żeby udzielić kilka wywiadów, spotkać się z fanami, a także zwiedzić nasz piękny kraj! Adam Lambert od dawna wie, że w Polsce ma naprawdę imponującą liczbę dobrze zgranych fanów. Na scenie 2015 ESKA Music Awards dał z siebie naprawdę wszystko! Każdy powie, że był to występ na najwyższym światowym poziomie! Fani wraz z nim na żywo śpiewali hit "Ghost Town" i "Another Lonely Night". Oprócz tego Lambert z naszego kraju nie wyjechał z pustymi rękami. Otrzymał prestiżową nagrodę Radia ESKA w kategorii "Najlepszy Międzynarodowy Artysta 2015". 

Adam Lambert i kulisy wizyty w Polsce!

To że Adam Lambert jest wielką gwiazdą wie już chyba każdy! Artysta w swoim dość napiętym grafiku znalazł czas, by wyjść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z polskimi fanami. Mało tego w serwisie Facebook umieścił filmik, który jest swoistym podziękowaniem za dobre ugoszczenie go w naszym kraju! Dołączył do niego opis "Poland, thank you for a wonderful time earlier this month. I had a blast!" 

 

Adam Lambert pojawił się także w Gorącej 20 Radia ESKA, gdzie odpowiadał na pytania swoich sympatyków. Na pytanie: "który numer z płyty lubi najbardziej", wokalista odpowiedział: "lubię wszystkie piosenki z tej płyty. Gdybym którejś z nich nie lubił, to po prostu nie znalazłaby się na The Original High.".

Pojawiło się także pytanie: "kim chciałbyś być Adam, gdybyś nie śpiewał". Lambert odpowiedział: "Na pewno byłbym artystą jakiegoś rodzaju. Malarzem, fotografem, po prostu mam to w duszy.".

Wy Adamowi możecie podziękować GŁOSUJĄC na jego singiel "Another Lonely Night" w ramach Gorącej 20 Radia ESKA.

 

Przeżyjcie występ Adama Lamberta na ESKA Music Awards raz jeszcze!

 

 

RW

Najnowsze