Adam Lambert w Polsce 2016: akcje fanowskie. Koncert w Warszawie pełen niespodzianek!

2016-04-30 1:44
Koncert Adama Lamberta w Warszaiwe
Autor: fot. Bulls Adam Lambert w Polsce 2016: akcje fanowskie. Koncert w Warszawie pełen niespodzianek!

Koncert Adama Lamberta w Warszawie 2016 będzie niezapomniany. Stanie się tak ze względu na znakomite piosenki z płyty The Original High, ale także dzięki polskim fanom, którzy przygotowali dla wokalisty miłe niespodzianki. Jakie akcje fanowskie odbędą się podczas występu w Polsce? Dowiedz się i przygotuj dzięki ESKA.pl!

Koncert Adama Lamberta w Warszawie 2016 odbędzie się już 30 kwietnia 2016. Amerykański artysta, wokalisty grupy Queen stanie na scenie w hali Torwar. Właśnie tam odbędzie się jeden z szesnastu występów w Europie w ramach The Original High Tour. To już kolejny raz, kiedy muzyk przyjedzie do naszego kraju. Za każdym razem fani przygotowali dla swojego idola miłe niespodzianki. I tym razem nie będzie inaczej! Zobaczcie, jak należy się przygotować, co należy zabrać - wybierając się na koncert Adama Lamberta w Polsce 2016.

>>> Adam Lambert w Polsce 2016: hotele. Gdzie będzie spał Lambert w Warszawie?

Adam Lambert w Polsce 2016: akcje fanowskie

Występ Adama Lamberta w Warszawie jest jednym z najgłośniejszych wydarzeń kwietnia. Z tej okazji polski fanklub wokalisty, przygotował trzy specjalne atrakcje:

  1. Biało-czerwone kartki z napisem: WELCOME BACK TO POLAND: Akcja na samym początku koncertu: Podczas pierwszej piosenki "Evil in the Night"trybuny podnoszą białe kartki z tym napisem, płyta czerwone i tak powstanie flaga. Wedle uznania można je trzymać nieruchomo bądź machać. W taki sposób fani gorąco przywitają Adama. Rozmiar kartki - standardowe A4 - NAPIS - technika dowolna. 
  2. Światła - podczas "There I Said It" halę rozświetlą białe światełka (z mini latarek lub telefonów). Z kolei w czasie, gdy Lambert zacznie śpiewać utwór "The Light", fani stworzą kolorowe światełka. Fanklub podpowiada, że można na szybko nałożyć chociażby kawałek kolorowej bibułki na latarkę. Istnieje również możliwość wysmarowania się neonowymi przyborami do makijażu lub farbami. Oczywiście powodzenie tej akcji zależy od setlisty - czy te piosenki zostaną zagrane, czy nie.
  3. Ghost Town - podczas trwania utworu każdy z fanów wypuści balon w powietrze - obojętnie jakiego koloru. Ważne jednak będzie to, by był namalowany na nim duszek.

Oczywiście na koncercie nie zabraknie transparentów, które były obecne na Eska Music Awards w Szczecinie! Koncert Adama Lamberta w Polsce 2016 przejdzie do historii! Informacje na temat "fanakcji" podczas warszawskiego koncertu znajdziecie na http://adamlambert.eu/toht-warszawa-informator/ i oczywiście na ESKA.pl!

>>> Nowości muzyczne 2016: kwiecień w muzyce. Wysokie temperatury gwarantowane!

Adam Lambert wraca do Polski. Ciekawe, jak jego kolejny koncert wypadnie na tle występu na ESKA Music Awards... Było super, ale czy może być jeszcze lepiej?

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >> 

RW 

Najnowsze