Adam Lambert nie może wrócić do domu. Posłuchaj Can't Go Home!

2016-03-24 12:08
Adam Lambert Can't Go Home!
Autor: fot. Bulls Adam Lambert nie może wrócić do domu. Posłuchaj Can't Go Home!

Adam Lambert, Felix Jaehn, Steve Aoki - to trio, które podbije niebawem listy przebojów? Na ESKA.pl już teraz posłuchacie ich wspólnego nagrania, które nieoczekiwanie wyciekło do sieci!

Adam Lambert - Can't Go Home: to propozycja, która podbije listy hitów? Utwór od kiedy niespodziewanie wyciekł do sieci zbiera same pozytywne recenzje. Nic dziwnego i wydaje się, że to najbardziej owocny moment dla kariery amerykańskiego wokalisty. Do współpracy nad tym utworem, gwiazdę zaprosił Steve Aoki. Producent pracuje aktualnie nad trzecią częścią swojego albumu Neon Future.

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Adam Lambert - Can't Go Home

Od dawna było wiadomo, ze Adam Lambert i Steve Aoki pracują nad wspólnym utworem. Potencjalny hit "Can't Go Home" dodatkowo powstał we współpracy z niemieckim DJ-em i producentem, Felixem Jaehnem. Melodyjne refreny sprawiają, że dzieło zostaje w głowie na bardzo długo. Za tekst odpowiada wiele osób: Harry Sommerdahl, Alex James, Clarence Coffee Jr i Whitney Phillips. Kawałek jeszcze przed cyfrową sprzedażą wyciekł do sieci! Posłuchajcie go już teraz:

Steve Aoki feat. Felix Jaehn & Adam Lambert - Can't Go Home:

 

Aoki, Jaehn i Adam Lambert są gotowi do opanowania list przebojów i przejęcia klubowych parkietów. I jak podoba Wam się nowy utwór Adama Lamberta? Jest lepszy niż Ghost Town?! Przypomnicie sobie, jakie hity wokalista zaśpiewał na ESKA Music Awards 2015!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze