Adam Arcade, Fonai i Robert Wiewiór w piosence Rapop. Gorąca nowość na wiosnę!

i

Autor: MUGO / materiał prasowy Adam Arcade

PREMIERA

Adam Arcade, Fonai i Robert Wiewióra w piosence "Rapop". Gorąca nowość na wiosnę!

2024-03-20 15:08

Piosenka "Rapop" opowiada, o miłosnych rozterkach i przeżyciach, jakich większość z Nas na co dzień doświadcza. Często poszukujemy drugiej osoby, przy której czulibyśmy się szczęśliwi i bezpieczni. Mamy już dosyć życiowych porażek oraz rozczarowań, dlatego warto obrać inną drogę, o której usłyszycie w utworze "Rapop". Posłuchajcie jej premierowo już teraz!

Adam Arcade - producent, pochodzący z Łodzi, który może pochwalić się współpracą z MVRT, czyli Martą Gałuszewską przy takich utworach jak „No Stress” czy „Chivas”. Cover numeru Laurenta Wolfa okazał się strzałem w „dziesiątkę” i podbił playlistę „Dance Alert” na Spotify. Najnowsza piosenka „Rapop” to kolejny dowód, że Arek ceni polskich artystów i chętnie zaprasza ich do kolaboracji. 

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Andrzej „Fonai” Pieszak – artysta, który współpracował na scenie m.in. z Marią Sadowską czy Natalią Nykiel. Podpisując się pod swoimi brzmieniami zarówno (Fonai) wciela się w role producenta młodych, świeżych artystów (Guest Julka, Raf Skowroński, Nel, Andrzej Mrozek). Ponadto tworzy uznane klubowe remixy oraz muzykę reklamową.

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Robert Wiewióra – pochodzi z okolic Żywca a dokładnie z Pewli Ślemieńskiej. Wokalista grający na pianinie, gitarze oraz kontrabasie. Ma na swoim koncie jedenaście autorskich utworów. Założyciel i lider Kapeli Góralskiej Kosor. Jego największym sukcesem jest cover piosenki Krakowski Spleen wraz z Tribbsem, za którą otrzymali podwójną Platynę. Ostatnio wydana ballada „Nie mów mi” z Gosią Andrzejewicz oraz Bajorsonem pokryła się Złotą Płytą. 

Adam Arcade x Fonai x Robert Wiewióra - piosenka Rapop