AB6IX - zespół k-pop wydał debiutancki album! Czy powtórzą sukces BTS?

2019-10-11 13:59 MK
AB6IX
Autor: Warner Music Poland

Minęło zaledwie kilka tygodni, odkąd ukazał się przebój Lizzo Truth Hurts z udziałem AB6IX, a pięcioosobowy zespół już zaprezentował nowy album wypełniony 11 przebojowymi utworami. Te kawałki z pewnością zaskocza wszystkich słuchaczy! Dowiedz się wszelkich szczegółów dotyczących tego wyczekiwanego wydawnictwa już teraz, oczywiście na ESKA.pl.

AB6IX - płyta 6IXENSE trafiła już do sprzedaży! Jej tytuł odnosi się do szóstego zmysłu, jaki muzycy mają nie tylko jeśli chodzi o muzykę, ale i relacje z fanami, których zapewniają: nieważne gdzie jesteście, zawsze łączy nas więź. Pierwsze wydawnictwo grupy promuje singiel Blind for Love, który wyprodukował Lee Dae Hwi. Utwór jest swoistym rozwinięciem poprzedniego hitu - Breathe - z jeszcze większą ilością ciekawych elementów wtopionych w deep house'owe brzmienia. Numer mówi o poświęcaniu się dla ukochanej osoby w imię miłości.

Płyta AB6IX - szczegóły wydawnictwa

Lee Dae Hwi był głównym producentem albumu, ale pozostali członkowie także brali udział w procesie produkcji oraz pisali słowa piosenek. Na płycie znajdziemy rozmaite brzmienia i style od hip hopu, przez dance po K-pop.

Od debiutu w maju 2019 roku AB6IX odwiedziło 10 miast na świecie i odbyło 6 spotkań z fanami w Azji. Po sukcesie Breathe zarówno w koreańskiej telewizji, jak i międzynarodowych serwisach streamingowych, wraz z albumem 6IXENSE zespół szykuje się na podbój K-popowej sceny w globalnym wymiarze.

Najnowsze