70-letnia księżna Camilla w ciąży! Co na to jej syn?

i

Autor: Fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS Księżna Kornwali

70-letnia księżna Camilla w ciąży! Co na to jej syn?

2018-03-08 13:54

Media ogłosiły, że księżna Camilla Parker Bowles jest w ciąży! Zaskoczenia nie kryje również jej syn. Co powiedział? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl

Camilla Parker Bowles jest żoną 69-letniego księcia Karola. O członkini rodziny królewskiej w mediach zrobiło się bardzo głośno, kiedy pojawiły się doniesienia, że 70-latka jest w ciąży. Księżna jest już matką 49-letniego Toma Parkera Bowles i 39-letniej Laury Lopes. Jej syn skomentował sprawę na swoim Twitterze. Nie krył przy tym wielkiego zdziwienia.

Kiedy urodzi księżna Kate? Mamy 3 dowody, że royal baby przyjdzie na świat...

Autor: brak danych

  Kiedy urodzi księżna Kate? To pytanie zadają sobie nie tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii. Cały świat wstrzymuje już oddech i nie chce przegapić tej wyjątkowej chwili. Mimo, że pałac wciąż nie podaje oficjalnych informacji o płci dziecka, kolejne wiadomości docierają do med

Księżna Camilla w ciąży - sensacyjne doniesienia

MetroUk podało informację, że trzecie dziecko księżnej Kornwalii przyjdzie na świat w przyszłym miesiącu. Jak można się łatwo domyślić, dziennikarzom z pewnością chodziło o księżną Cambridge - Kate Middleton i royal baby, które narodzić ma się w kwietniu 2018. Pomyłka jest o tyle zabawna, że Camilla Parker Bowles ma nie tylko 2 dzieci, ale i 70 lat! 

Tom Parker Bowles o ciąży matki

Syn księżnej skomentował doniesienie prostymi słowami: - Dobry Boże. Naprawdę? Zachwyceni byli również internauci, którzy jednym głosem komentowali - To cud! Nie zabrakło również gratulacji. Cytat z MetroUK i post Toma Bowlesa możecie zobaczyć poniżej: