50 Cent i A$AP Rocky czytają złe komentarze. Zaskakujące reakcje na hejt

2018-08-10 15:29
hejt
Autor: fot. youtube.com/JimmyKimmel

Jimmy Kimmel poprosił słynnych raperów, by przeczytali i skomentowali obraźliwe komentarze na swój temat. Więcej szczegółów już teraz na ESKA.pl

Jimmy Kimmel często zaprasza celebrytów do swojego programu i prosi je, by czytały zamieszczone na tweeterze komentarze na swój temat. Tym razem padło na amerykańskich hip hopowców. Trzeba przyznać, że inwencja twórcza hejterów jest godna podziwu. Gwiazdy nie pozostają im dłużne i ripostują równie mocno.

50 Cent - reakcja na hejt

Rae Sremmurd hejtem zupełnie się nie przejął. Na tweeta Chciałbym robić słabą muzykę jak Rae Sremmurd i zarabiać na tym miliony dolarów rozbawiony odpowiedział dawaj!

Niektóre z komentarzy są naprawdę zabawne: Czoło Yo Gottiego jest tak duże, że jego piosenki powinny się liczyć jako duety oraz Ty Dolla $ign wygląda jak krab z Vaiana. Obejrzyjcie koniecznie! Obiecujemy dużą dawkę śmiechu.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze