Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer!

2020-03-25 15:02 PO
Aplikacje na telefon
Autor: ESKA.pl

Influencerem być! Jeśli marzy ci się tworzyć, publikować, a przy tym wszystkim wpływać pozytywnie na innych ludzi to zdecydowanie jesteś w dobrym miejscu. Na ESKA.pl zdradzamy top 6 aplikacji, które musi mieć każdy influencer. Zobacz co konkretnie powinieneś pobrać na swój telefon.

Influencer to jedno z najgorętszych słów w dobie internetu. Choć innym może wydawać się to nieco inne, wręcz dziwne to zdecydowanie żyjemy w czasach influencerów. To czas dla ludzi, którzy nie tylko tworzą i publikują zabawne treści w internecie, lecz przede wszystkim używają swojego głosu, aby wpływać na innych ludzi. Internet to miejsce pełne inspirujących, wpływowych osób, ale niestety nie każdy zalicza się do tej kategorii. Jako że bycie popularnym w dzisiejszych czasach jest zdecydowanie prostsze, niż kiedyś, możemy natknąć się również na twórców i ich treści, które wcale nie niosą za sobą głębszego przekazu, wręcz ich zachowanie w internecie może stanowić zagrożenie, ponieważ ich obserwatorzy pragną być tacy sami jak oni. Osoby, które tworzą treści, budują autorytet i rozgłos. Jednym słowem są pożądane, dlatego wszystkie ich działania powinny być w pełni przemyślane i świadome. Zdradzamy na ESKA.pl 6 aplikacji, które musi mieć na swoim smarftonie każdy influencer. Sprawdź je koniecznie i stań się jednym z bardziej wpływowych, zarażających pozytywną energią twórcą. Publika już na ciebie czeka!

Aplikacje dla influencera - top 6

  • YT Studio - Jeśli jesteś youtuberem to ta aplikacja powinna być dla ciebie koniecznością. To właśnie dzięki niej możesz zarządzać kanałem z urządzenia mobilnego, mieć stały, szybki kontakt z fanami, sprawdzać komentarze i nawet na nie odpisywać. Nie brakuje tam również aktualnych statystyk wyświetleń i subskrybentów.
  • Inda Hash - To aplikacja, która umożliwia zarabianie na swoich profilach społecznościowych takich jak: Instagram, Snap oraz Facebook. Znajdziesz tam całą masę firm, które potrzebują influencera takiego jak ty.
  • Snapseed - Jedna z lepszych aplikacji przeznaczona do obróbki zdjęć. Aplikacja tego typu to must have dla każdego influencera, więc jeśli nie wiesz gdzie nadawać twoim postom charakteru to zaznajom się z tą aplikacją.
  • Preview - To aplikacja przeznaczona dla miłośników Instagrama. Jeśli na tej platformie chcesz skupić całą swoją internetową karierę, pobierz tę aplikacje, by moc wszystko sobie zaplanować przed publikacją. Preview pozwala na przemieszczanie się zdjęć, dzięki czemu twoje posty już nigdzie nie będą się gryzy z pozostałymi.
  • Story Art - Niezbędnik, który pomoże ci zmienić twoje Instastories i sprawić, że twoje relacje odróżnią się całkowicie od innych użytkowników. Aplikacja ma wiele funkcji, z których możesz w pełni darmowo korzystać.
  • Best Hashtag - Aplikacja, która wymyśli wszystkie hasztagi do twoich zdjęć, jeśli tobie zabraknie już pomysłów. Znajdziesz w niej bardzo dużo możliwości.
Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze