5.PKO Bieg Charytatywny 2019: data, zapisy, regulamin. Co trzeba wiedzieć o wydarzeniu?

2019-06-05 14:29 Materiał partnerski
PKO Bieg Charytatywny
Autor: PKO

PKO Bank Polski już po raz piąty organizuje słynny PKO Bieg Charytatywny, który łączy pasję do sportu i daje realną możliwość niesienia pomocy. W tym roku zawodnicy będą mogli wziąć udział w wydarzeniu w aż 12 miastach w całej Polsce. Bieg Charytatywny organizowany przez PKO Bank Polski, dzięki licznym dodatkowym atrakcjom, to impreza, na którą można wybrać się całą rodziną.

5.PKO Bieg Charytatywny 2019: data, zapisy, regulamin, miasta - zbieramy wszystkie najważniejsze informacje o tegorocznym wydarzeniu. Celem charytatywnym 5.PKO Biegu Charytatywnego jest pomoc domom dziecka w zakresie edukacji swoich podopiecznych. W zeszłym roku Fundacji PKO Banku Polskiego udało się przekazać aż 730 tys. zł na dożywianie najbardziej potrzebujących dzieci.

5.PKO Bieg Charytatywny 2019: data

Tegoroczny Bieg odbędzie się w sobotę 14 września o godzinie 10:00. Co ważne, rozpocznie się on o tej samej godzinie we wszystkich dwunastu miastach! O godzinie 12:00 startuje natomiast PKO Bieg Charytatywny Młodych, czyli dla dzieci od 1 do 13 lat.

5.PKO Bieg Charytatywny 2019: regulamin i zapisy

Rejestracja odbywać się będzie na oficjalnej stronie wydarzenia: WWW.PKOBIEGCHARYTATYWNY.PL. Aby się zapisać, należy stworzyć pięcioosobową drużynę. Zawodnicy muszą mieć ukończone 15 lat. Sztafeta rozpoczyna się o godzinie 10 i trwa godzinę. Z zapisami warto się pospieszyć, ponieważ liczba zgłoszeń będzie ograniczona - w każdym mieście w Biegu może wziąć udział 500 osób. 

PKO Bieg Charytatywny
Autor: PKO

5.PKO Bieg Charytatywny 2019: ambasadorzy

Ambasadorami autorskiego programu biegowego Banku pn. „PKO Biegamy razem”, w ramach, którego odbywa się 5.PKO Bieg Charytatywny są:

  • Sebastian Chmara - lekkoatleta, halowy Mistrz Świata w siedmioboju (1999)
  • Karolina Gorczyca - popularna aktorka filmowa i telewizyjna,
  • Paweł Januszewski - lekkoatleta, Mistrz Europy na 400 m przez płotki (1998)
Karolina Gorczyca
Autor: PKO

5.PKO Bieg Charytatywny 2019: piknik rodzinny

W ramach wydarzenia zostanie zorganizowany także piknik dla rodzin. Dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach sprawnościowych, plastycznych lub edukacyjnych, a dorośli odpocząć w strefie relaksu. Piknik rozpoczyna się o godzinie 11:00.

PKO Bieg Charytatywny
Autor: PKO
Najnowsze