5-letni Gucio stworzył piosenkę, która podbija sieć! Musisz tego posłuchać

i

Autor: Screen z www.facebook.com/watch/?v=640229843177585 5-letni Gucio stworzył piosenkę, która podbija sieć! Musisz tego posłuchać

5-letni Gucio stworzył piosenkę, która podbija sieć! Musisz tego posłuchać

2020-02-05 15:23

5-letni Gucio postanowił zostać gwiazdą polskiej piosenki. Chłopczyk stworzył utwór, który podbija sieć, a także serca fanów i artystów. Musisz tego posłuchać już teraz na ESKA.pl.

To niewątpliwie jest hit polskiego internetu. 5-letni Gucio spontanicznie wymyślił piosenkę, którą nagrał telefonem jego... tata. Okazuje się, że w ciągu dwóch dni powstała animacja, a w ciągu kilku tygodni cała aranżacja muzyczna. Dodatkowym atutem utworu jest fakt, że piosenka którą zaśpiewał zaledwie 5-letni chłopiec jest... bardzo ale to bardzo życiowa. Posłuchajcie, co z tego wyszło już teraz na ESKA.pl. 

5-letni Gucio stworzył piosenkę, która podbija sieć

Pan Żarówka, który opublikował film to nie tylko tata Gucia. Mężczyzna jest utalentowanym reżyserem, animatorem, rysownikiem i scenarzystą. Jego komiks Pan Żarówka, został uznany najlepszym komiksem 2018 roku. Teraz w sieci zrobiło się głośno o synku mężczyzny, który wymyślił piosenkę, a ta za sprawą jego taty trafiła do sieci. Aktor i lektor Grzegorz Pawlak, piosenkarz Filip Lato i wielu innych artystów posłuchało hitu internetu, który stworzył 5-letni Gucio. Piosenka zyskała ogromną popularność, dzięki szczeremu i spontanicznemu wykonaniu chłopczyka. Niektórzy internauci nazywają piosenkę Hymnem Życia. Musicie posłuchać co z tego wyszło: