4Love - Gdziekolwiek Jesteś. Teledysk już na YouTube. "Nie jesteśmy polskim One Direction!" - twierdzi zespół. [VIDEO]

2014-10-07 13:17

4Love - Gdziekolwiek Jesteś. Teledysk do wzruszającej ballady już na YouTube. Chłopaki chcą udowodnić, że - mimo, że śpiewają w boysbandzie - to jednak nie są polskim One Direction!

4Love - Gdziekolwiek Jesteś - to tytuł trzeciego teledysku zespołu 4Love. Boysband tym razem zaskoczył wzruszającą balladą. Chłopcy zdecydowali się także nagrać do niej wyjątkowo prosty i skromny teledysk.

''Nagraliśmy tę piękną balladę dlatego, że chcieliśmy odciąć się od porównań do zespołu One Direction. W teledysku postawiliśmy na minimalizm, chcieliśmy uzyskać bardzo prosty, naturalny i skromny efekt końcowy, a naszym głównym założeniem było pokazać emocje, które w nas są i przede wszystkim postawić na muzykę i wrażliwość'' - tak o swoim najnowszym klipie opowiadają członkowie 4Love.

>>> Sandra Bullock w pogoni za milionami. Zobacz na eskaGO!

Dawid Wantuch dodaje na YouTube: "Aby zrozumieć tekst i przesłanie trzeba posłuchać utworu kilka razy i dobrze wsłuchać się w słowa. Tym utworem chcemy pokazać, że poza zabawą i dystansem do świata, jest w nas też bardziej spokojna, intymna strona. Mamy nadzieję, że się spodoba :)"

Zobaczcie najnowszy teledysk 4Love - na ESKA.pl!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze