4Dreamers - piosenka Inapropro porusza ważną kwestię. O czym jest utwór?

2019-11-14 19:43
4Dreamers
Autor: materiały prasowe

Inapropro to najnowszy singiel zespołu 4Dreamers. Najpopularniejszy boysband w Polsce po raz pierwszy wydaje autorski utwór w języku angielskim. Piosenka powstała na potrzeby Eurowizji Junior, którą 4Dreamers mają zaszczyt w tym roku otwierać. Premiera utworu już 18 listopada. Wtedy też ukaże się teledysk. Dowiedz się na ESKA.pl już teraz, o czym jest najnowszy numer chłopaków.

4Dreamers - piosenka Inapropo zaskoczy fanów! Kuba (17 lat), Max (15 lat), Tomek (16 lat) i Mateusz (15 lat) – ulubieńcy nastoletnich fanów popu to czwórka niezwykle zdolnych, dojrzałych, pewnych siebie wokalistów. Śpiewają o przyjaźni, miłości i o tym, co spotyka ich każdego dnia. Chłopcy wystąpią na gali otwierającej JESC w Teatrze Śląskim w Katowicach już 18 listopada. Radosny i pozornie lekki utwór porusza ważne społecznie kwestie takie jak tolerancja. Do udziału w wideoklipie 4Dreamers zaprosili między innymi Annę Nowak-Ibisz, która brawurowo zagrała rolę nauczycielki. Zdjęcia do teledysku powstały w ciekawych lokalizacjach, takich jak dach jednego z warszawskich wieżowców ze wspaniałym widokiem na panoramę miasta nocą. Premiera wideoklipu już 18 listopada na kanale Vevo zespołu 4Dreamers.

4Dreamers - kim są?

4Dreamers to prawdziwa bomba na polskim rynku muzycznym. Poznali się dzięki programowi „The Voice Kids”, gdzie połączyła ich przyjaźń oraz pasja do muzyki. Chłopcy założyli zespół i postawili wszystko na jedną kartę. To pierwszy tak rozpoznawalny boysband na polskim rynku muzycznym od czasu Just 5. Potwierdzeniem sukcesu 4Dreamers są między innymi nominacja do Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa czy udział w ścisłym finale Konkursu Premier na 56. KFPP w Opolu. Zespół dotychczas wydał dwa albumy studyjne.

Najnowsze