4Dreamers - Instagram, wiek, koncerty, płyta, piosenki

2019-08-16 17:12
4Dreamers - Instagram, wiek, koncerty, płyta, piosenki
Autor: Fot. YouTube/ 4DreamersVEVO 4Dreamers

4Dreamres to wyjątkowy zespół, który powstał w The Voice Kids. Dowiedzcie się o nich więcej na ESKA.pl

Chłopcy z The Voice Kids podbijają Polskę! Nie tylko nastolatki pokochały czterech łobuziaków z zespołu 4DreamersJakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk to wyjątkowo utalentowani młodzi ludzie, którzy poznali się w czasie trwania muzycznego show. Chociaż wiele ich różni, wygląda na to, że na dobre połączyła ich muzyka! Co warto wiedzieć o 4Dreamers

4Dreamers z The Voice Kids u Magdy Beredy! Co zdradzili o sobie?

4 Dreamers - wiek 

Jakub SzmajkowskiMateusz GędekMaksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk to idole nastolatek, którzy wspólnie tworzą zespół 4Dreamers. Najstarszy jest Tomek, który w dniu przesłuchania do The Voice Kids miał ich 14. 

4Dreamers - płyta, kocerty, piosenki

4Dreamers wydali już swoją debiutancką płytę. Znajdziemy na niej ich najpopularniejsze hity takiej jak: Sekret, Też Tak Masz i Drugi Raz. Podczas jej promocji występują na spotkaniach z fanami w całej Polsce. 

4Dreamers - Instagram 

Chłopcy prowadzą również Instagram. Możemy na nim zobaczyć ich fotki z życia prywatnego, tras i koncertów. Mają już ponad 72 tysiące obserwujących! Niektóre zdjęcia możecie zobaczyć poniżej: 

Najnowsze