30 Seconds To Mars w Polsce 2015 - filmy z koncertu Marsów w Gdańsku [VIDEO]

2015-05-06 13:47

Filmy z koncertu 30 Seconds To Mars trafiły już do sieci! Jak było podczas występu Marsów na Ergo Arenie? Przekonajcie się sami, oglądając pierwsze zdjęcia i filmy z występu 30 Seconds To Mars w Gdańsku! 

Koncert 30 Seconds To Mars przeszedł do historii. Marsi jak zwykle dali z siebie wszystko. Z kolei Jared Leto podczas całego koncertu miał na głowie czapkę w kształcie... kozicy. Do sieci trafiły już pierwsze filmy z koncertu 30 Seconds To Mars (do zobaczenia na końcu artykułu). Podczas występu Jared oświadczył, że koncert w Gdańsku jest najlepszym podczas tej trasy koncertowej. Faktycznie publiczność dopisała, już od pierwszych utworów cała Ergo Arena skakała z radości. 

- Co wy, Polacy, pijecie, że macie tyle energii - krzyczał do tłumu Jared Leto. 

Jakie utwory pojawiły się podczas koncertu 30 Seconds To Mars w Gdańsku? Nie zabrakło największych hitów takich jak: Up In The Air, This Is War, Kings And Queens czy City Angels. Kilka razy na scenie pojawili się wybrani z tłumu fani zespołu. Jared po raz kolejny udowodnił, że jest świetnym konferansjerem - nie bał się rozmowy z publicznością. Wytłumaczył się m.in. z czapki. Wokalista od jakiegoś czasu przygotowuje się do roli Jokera w najnowszej części Batmana z tego względu jego wygląd wymagał drastycznych zmian. Jared kilkanaście dni przed koncertem w Polsce przefarbował włosy na zielono i zgolił brwi. 

>>>8 maja wolne w Narodowy Dzień Zwycięstwa? Od kiedy 8 maja będzie dniem wolnym od pracy?

>>>Met Gala 2015: Kim Kardashian, Lady Gaga, Madonna i Cher bawiły się razem! GALERIA

Zdjęcia z koncertu 30 Seconds To Mars w Gdańsku opublikowała na swoim oficjalnym fanpage'u między innymi Ergo Arena:

Jared Leto podczas koncertu na Ergo Arenie miał na głowie czapeczkę w kształcie kozicy:

 

Ten film umieścił sam Jared Leto na swoim oficjalnym profilu:

 

 

Najnowsze