3 rzeczy, których potrzebujesz na wieczór gier! Te rzeczy kochają fani gamingu

2021-11-29 10:57 Materiał sponsorowany
LG OLED
Autor: materiał sponsorowany

Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólna pasja. To właśnie długie rozmowy o muzyce, kinie czy też grach powodują, że zbliżamy się do drugiego człowieka i chętnie spędzamy z nim czas. W przypadku gier jednak, sama rozmowa może nie wystarczyć! Nie oszukujmy się - nic tak nie zbliża gamerów, jak wieczór gier, podczas którego nie brakuje ogromnych emocji, związanych z zaliczaniem kolejnych poziomów, salw śmiechu oraz wyjątkowego klimatu! Jeżeli chcecie takowy zorganizować, przychodzimy wam z pomocą. Sprawdźcie, jakich 3 rzeczy potrzebujecie na wieczór gier!

3 rzeczy, których potrzebujesz na wieczór gier! Prawdziwy gracz dobrze wie, że zawsze jest dobra pora na relaks przy ulubionej grze. Trzeba jednak przyznać, że kiedy za oknem stale pochmurno, słońce pojawia się na niebie okazjonalnie, a temperatura pozostawia wiele do życzenia, nie mamy ochoty na wychodzenie z domu, więc chętniej wybieramy właśnie taką rozrywkę. Okres jesienno-zimowy to idealny moment na zorganizowanie wieczoru gier, na który zaprosimy znajomych graczy i spędzimy kilka godzin, rywalizując i dobrze się bawiąc. Aby wieczór był udany, warto pamiętać o kilku, ważnych rzeczach. 

1. LG OLED TV

LG OLED TV to sprzęt, z którego z pewnością każdy gracz będzie zadowolony. Telewizor charakteryzuje się niewiarygodnie krótkim czasem reakcji (1 ms), który sprawia, że żaden najmniejszy ruch przeciwnika nie umknie uwadze. W bardzo krótkim czasie można zyskać przewagę nad rywalami i z łatwością wygrać. Co więcej, LG OLED TV obsługuje technologię Dolby Vision® HDR przy rozdzielczości 4K i częstotliwości odświeżania 120 Hz w grach, która zapewnia wrażenia na naprawdę wysokim poziomie.

LG OLED
Autor: materiał sponsorowany

2. Xbox Series X

Xbox Series X to z kolei najszybsza i najpotężniejsza konsola Xbox w historii, która gwarantuje świetną rozrywkę i gaming na najwyższym poziomie. Dźwięk przestrzenny 3D sprawia, że gracz przenosi się do innego, niezwykle realistycznego świata i znajduje się dokładnie w centrum doznań. Konsola Xbox Series X zapewnia płynną animację do 120 klatek na sekundę z efektami HDR, które powodują, że postacie są ostrzejsze, światy jaśniejsze, a my zauważamy szczegóły, które wcześniej były niewidoczne. Konsola posiada wsteczną kompatybilność, a to oznacza, że obsługuje gry z konsol Xbox One, Xbox 360 czy też z oryginalnej konsoli Xbox. 

Xbox X
Autor: materiał sponsorowany

3. Głośnik gamingowy GP9

Głośnik gamingowy GP9 to sprzęt, który wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom prawdziwych graczy. Przenośny głośnik zapewnia kinową jakość dźwięku i sprawia, że wieczór gier wskakuje na jeszcze wyższy poziom! Technologia 3D Gaming Sound dostosowuje dźwięk w grach do ich gatunków i generuje dźwięk na poziomie, którego dotychczas można było doświadczać tylko w słuchawkach. GP9 posiada również funkcję voice chat, dzięki której z łatwością można kontaktować się z rywalami.

UltraGear GP9
Autor: materiał sponsorowany
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze